MKS Przasnysz zwycięzcą halowego turnieju piłki nożnej w Rzekuniu.

W jedenastej edycji halowego turnieju piłki nożnej w Rzekuniu najlepszy okazał się MKS Przasnysz. Nasz zespół nie miał sobie równych i wygrał wszystkie sześć spotkań. Drugie miejsce zajęła drużyna ULKS Ołdaki a trzecie GUKS Krasnosielc.

MKS Przasnysz w swojej grupie pokonał ULKS Ołdaki, KS Wąsewo, KS CK Troszyn i Rzekunianki II Rzekuń.

W pierwszym meczu półfinałowym MKS Przasnysz wygrał z Rzekunianką I Rzekuń 4:2, a w spotkaniu finałowym potwierdził swoją dominację w turnieju. MKS pokonał ULKS Ołdaki aż 6:2 i sięgnął po trofeum z kompletem sześciu zwycięstw.

Najlepszym strzelcem turnieju z dziesięcioma trafieniami na koncie, został Maciej Smoliński (MKS Przasnysz).


Źródło MKS Przasnysz
Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
2 lat temu

A to oznacza, że posypią się lajki i gratulacje. Zasłużone. Turniej to turniej. Ale jakby tak hmmm, pomyśleć, gdy MKS, czy też prezes MKS-u został zaatakowany na portalach, to była cisza. Jak poszło o finansowanie MKS, to w sumie, mała grupka osób się odezwała. Wydawało mi się, że MKS ma swoich kibiców, być może to pseudokibice, skoro olali całą sprawę. Wydawało mi się, że to jacyś tacy niby ultrasi, nie wiem, jak tam oni się nazwali Szarki, czy może Szczypiorki. Która liga wam się marzyła dla MKS, 3 liga ? Taka jakaś cisza, zero reakcji, tak jakoś jakby to niby… Czytaj więcej »

Fernando
Fernando
2 lat temu

Gratulacje. Szkoda tylko,że tak mało ludzi docenia pasję i zaangażowanie piłkarzy oraz działaczy MKS-u, a szczególnie radni miejscy, którzy dali jednoznaczny sygnał gdzie mają sport i rozwój fizyczny i nie tylko, bo przecież nie tylko takie aspekty rozwijają się w ludziach poprzez kulturę fizyczną. Klub piłkarski z Przasnysza budowany przez tyle lat, stanowi teraz przykład dla innych z całego Mazowsza, a tu …, aż ręce opadają i ogarnia wściekłość. Brak słów oprócz tych obraźliwych. Ja jednak wierzę, że nie będzie źle VIVA MKS Przasnysz.