MKS Przasnysz: ZAKOŃCZENIE RUNDY NA MINUS

W ostatnim meczu rundy jesiennej rozgrywek IV ligi gr. północ drużyna MKS Przasnysz przegrała wyjazdowy mecz z Huraganem Wołomin 0:3 (0:2).

Skład MKS: Rafał Szymański – Sebastian Zakrzewski, Jarosław Pełkowski, Damian Grędziński, Mateusz Pepłowski (46 Kamil Makowski), Dariusz Przebierała (65 Paweł Jakubiak), Krzysztof Butryn, Kamil Rutkowski, Paweł Michalak (63 Sebastian Kurzyński), Łukasz Kosiorek, Paweł Olszewski.

Żółta kartka: Kamil Rutkowski.

Ostatni dla MKS-u Przasnysz mecz w tej rundzie przyniósł zasłużone zwycięstwo gospodarzom – Huraganowi Wołomin, choć w zgodnej opinii obserwatorów nieco za wysokie. Przez długie okresy meczu przasnyszanie byli równorzędnym przeciwnikiem prowadząc otwartą grę i stwarzając kilka naprawdę dobrych okazji do strzelenia bramki. Pierwszą szansę do otwarcia wyniku miał Paweł Olszewski, który w sytuacji sam na sam przeniósł piłkę ponad bramką. W 32 min. zawodnik gospodarzy z rzutu wolnego ostro dośrodkował w kierunku bramki, piłka minęła nietknięta przez zawodników w polu karnym i wpadła do siatki obok zaskoczonego Rafała Szymańskiego. Przed przerwą jeszcze dogodnych sytuacji nie wykorzystali Darek Przebierała i Paweł Michalak i w odpowiedzi to niestety przasnyszanie tracą bramkę. Lekki strzał z rzutu wolnego z ok. 22 metrów – mokra piłka prześlizguje się po rękach bramkarza i trafia do siatki.

Drugą połowę nasi zawodnicy rozpoczęli z wiarą w odrobienie strat, niestety zawodziła skuteczność pod bramką. Dogodnych sytuacji nie wykorzystali Kamil Rutkowski i ponownie Paweł Olszewski. Gospodarze grali uważnie w obronie i przeprowadzali groźne akcje prokurowane także w dużej części poprzez błędy naszych obrońców. W 73 min. po jednym z nich i zamieszaniu w polu karnym wybijana piłka trafia w rękę Damiana Grędzińskiego i sędzia dyktuje rzut karny zamieniony na trzecią bramkę dla gospodarzy. Mimo starań obu zespołów do końca meczu wynik nie uległ zmianie.