MKS Przasnysz vs. Wisła II Płock – mecz już w najbliższą sobotę

Już w najbliższą sobotę, 18 marca na sztucznym boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przasnyszu drużyna seniorów MKS Przasnysz zmierzy się z Wisłą II Płock.

 

– Już dziś serdecznie zapraszamy na domowy mecz drużyny Seniorów. Uwaga! W tym roku klub MKS Przasnysz obchodzi stulecie istnienia. Zachęcamy do wspólnego kibicowania i wspierania naszej drużyny w tak wyjątkowych okolicznościach – informuje MKS Przasnysz.

Mecz inaugurujący rundę wiosenną forBET IV Ligi Mazowieckiej drużyny seniorów odbędzie się w sobotę 18 marca na sztucznym boisku OSiR w Przasnyszu. Rozpocznie się o godzinie 15.00

 

Podczas meczu będzie możliwość kupna stadionowej kiełbasy z grilla, gorących napoi, oraz popcornu i waty cukrowej. Kibice na stadion będą mogli wchodzić tylko od ulicy Baranowskiej. Wjazd na stadion od ulicy Makowskiej tylko dla zawodników drużyn, sędziów i służb. Koszt biletu normalnego 10 zł., dzieci do 16-roku życia za okazaniem legitymacji i kobiety wstęp wolny.

–  Na obiekt zabronione jest wnoszenie środków pirotechnicznych oraz innych niebezpiecznych przedmiotów i napojów alkoholowych – przypominają organizatorzy.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wpz
Wpz
11 miesięcy temu

Czy będzie transmisja?