MKS Przasnysz: SUKCES REPREZENTACJI OKRĘGU U-11

W dniu 12.03.2014 roku na krytej hali w Warszawie odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. W kategorii U-11 drużynę Ciechanowsko – Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej poprowadził trener Bogusław Postek.

W dniu 12.03.2014 roku na krytej hali w Warszawie odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. W kategorii U-11 drużynę Ciechanowsko – Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej poprowadził trener Bogusław Postek. W turnieju wzięli udział najlepsi zawodnicy z Okręgowych Związków Piłki  Nożnej: Radomia, Płocka, Siedlec, Warszawy dwa zespoły i Ciechanowsko-Ostrołęckiego OZPN. Nasza reprezentacja swoje zadanie zrealizowała wzorowo pokonując rywali zajęła 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej rocznika 2003.

Trener: Pierwszy mecz moja drużyna rozegrała z reprezentacją Płocka. Zawodnicy byli bardzo zmotywowani do gry i już w 10 sekundzie meczu prowadziliśmy 1-0 za sprawą Jakuba Tyski. Następnie 3 bramki dołożył Patryk Gumowski i prowadząc 4-0 oddaliśmy pole gry rywalom którzy strzelili nam 3 bramki. Przy takim stanie meczu powróciłem do podstawowego składu i kolejne bramki strzelali 1 Radosław Zyśk oraz  dwie bramki Bartosz Biedrzycki. Mecz zakończył się wysoką wygraną 7-3 dla mojego zespołu.

Kolejny mecz rozegraliśmy z pierwszą drużyną z Warszawy. Rozkojarzeni wysokim zwycięstwem z Płockiem warszawska drużyna szybko sprowadziła nas na ziemię i po 5 minutach przegrywaliśmy 2-0. Do końca meczu pozostało 12 minut i to wystarczyło aby po bramkach Patryka Gumowskiego, Macieja Tyski, Radosława Zyśka pokonać faworyta turnieju 3-2.

Kolejny ciężki mecz rozegraliśmy z drużyną z Siedlec którą pokonaliśmy 4-2. Bramki w tym meczu strzelali Jakub Tyska, Radosław Zyśk oraz 2 Bartek Biedrzycki. Po serii zwycięstw moja drużyna rozegrała bardzo słaby mecz z drugim zespołem z Warszawy, którym to ulegliśmy 4-1.

Ostatni mecz z Radomiem  decydował o tym czy zajmiemy pierwsze miejsce ale musieliśmy ten mecz wygrać. Po 10 minutach i bramkach Bartka Biedrzyckiego i 3 Jakuba Tyski prowadziliśmy 4-0 i takim wynikiem zakończyło się spotkanie.

Bardzo się cieszę że wygraliśmy turniej w swojej kategorii wiekowej pokonując swoich rówieśników. Mam bardzo dobry zespół który już w kilku turniejach potwierdzał swoje wysokie umiejętności. Z zespołem procuję systematycznie od 2 lat i jak widać moja praca przyniosła oczekiwane efekty. Wygraliśmy najważniejszy turniej w roku i zostaliśmy najlepszą drużyną na szczeblu województwa mazowieckiego reprezentując Ciechanowsko – Ostrołęcki Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Z rąk Cezarego Kucharskiego wielokrotnego reprezentanta Polski statuetkę najlepszego strzelca odebrał Jakub TYSKA a najlepszemu bramkarzowi turnieju Krystianowi Augustowskiemu statuetkę wręczył Vice Prezes PZPN Pan Roman Kosecki.