MKS Przasnysz: SAME SUKCESY !!!

Miniony tydzień był bardzo udany dla piłkarzy rocznika 2005 MKS Przasnysz.

W poniedziałek 14 września pokonali po ładnym spotkaniu  rówieśników z Kadzidła  5 do 2 po bramkach Osowskiego Damiana, który trafił dwukrotnie w pierwszej połowie oraz bramkach Grabowskiego Mikołaja, Karola Bieńkowskiego i Huberta Bońkowskiego. Gospodarze byli w stanie strzelić tylko dwie bramki pod koniec spotkania poprawiając humory licznie zgromadzonym rodzicom i znajomym.
W niedzielę 20 września Orliki 2005 MKS Przasnysz na boisku OSiR w Przasnyszu pokonali drużynę Tęczy Łyse 9 do 2. Mecz tylko w pierwszej kwarcie był wyrównany  z lekką przewagą gospodarzy, którzy w tym fragmencie spotkania po trafieniach Bartosza Tworkowskiego , Jasia Wesołego i Mikołaja Grabowskiego wyszli na prowadzenie 3 do 1. Kolejne bramki były efektem wysokiego krycia przeciwnika który miał ogromne problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy. Wynik do przerwy po dwu kolejnych trafieniach ustalił Hubert Bońkowski. W drugiej połowie dwie kolejne bramki zdobył Bartosz Tworkowski i Bartosz Bonkowski.  Goście zdobyli swoją drugą bramkę w końcówce spotkania.
MKS Przasnysz – Tęcza Łyse 9:2
Skład MKS Przasnysz: Piotr Kołakowski, Jakub Bońkowski, Hubert Bońkowski, Jan Wesoły, Mikołaj Grabowki, Damian Osowski,  Bartosz Bońkowsk, Dominik Raczkowski, Maciej Ciesielski, Bartosz Tworkowski,
Trener Grzegorz Cołosiński


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments