MKS Przasnysz: ROCZNIK 2003 NIEPOKONANY W CIECHANOWIE

W dniu 12 grudnia 2015 drużyna młodzików MKS Przasnysz U – 13 wybrała się na halowy mikołajkowy turniej piłki nożnej do Ciechanowa.

Do turnieju zgłosiło się 8 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Nasza drużyna trafiła do grupy B, gdzie rywalami byli: Błękitni Raciąż, MKS Ciechanów 2 i PAF Płońsk 1. W pierwszym meczu pokonaliśmy Raciąż 2:0, następnie PAF Płońsk 1  1:0 i zremisowaliśmy z MKS Ciechanów 2 0:0. Zdobywając 7 pkt. zajęliśmy pierwsze w grupie, a naszym rywalem w półfinale była drużyna MKS Mława, która zajęła drugie miejsce w grupie A. Po bardzo trudnym i wyczerpującym meczu pokonaliśmy rywali 2:1 i awansowaliśmy do finału, gdzie czekała już na nas drużyna PAF Płońsk 2. Mimo iż mecz finałowy zaczęliśmy od straty bramki to nasi młodzi piłkarze pokazali charakter, ambicje i wole walki, odrabiając straty i wygrywając finał 2:1. W nagrodę otrzymaliśmy okazały puchar, złote medale oraz każdy z zawodników komplet piłkarski. Dodatkowo najlepszym bramkarzem turnieju został nasz zawodnik Krystian Augustowski, który otrzymał statuetkę oraz drobny upominek. Słowa podziękowania należą się całej drużynie za zaangażowanie sportowy charakter, a także rodzicom, którzy poświęcili swój czas żeby kibicować nam w całym turnieju.

Skład MKS Przasnysz: Krystian Augustowski ( najlepszy bramkarz ), Andrzej Nidzgorski – Maciek Nidzgorski, Wojtek Grysztar, Wiktor Kask, Seweryn Szafrański – Bartek Biedrzycki ( 1 bramka w turnieju oraz 4 asysty ), Przemek Górniak, Fabian Ułasiewicz, Dawid Prusik ( 4 bramki w turnieju ), Jasiek Wiśniewski, Szymek Morawski ( 1 bramka w turnieju ).

Trener: Marek Zbrzeski

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1m. MKS Przasnysz

2m. PAF Płońsk 2

3m. MKS Mława

4m. PAF Płońsk 1

5m. Błękitni Raciąż

6m. MKS Ciechanów 2

7m. MKS Ciechanów 1

8m. Kryształ Glinojeck


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments