MKS Przasnysz przegrywa na wyjeździe z KS Łomianki

Dziś, 17 marca 2018 r. MKS Przasnysz zmierzył się na wyjeździe z KS Łomianki. Z powodu niesprzyjającej aury mecz miał w ogóle nie dojść do skutku, jednak przasnyscy piłkarze mocno naciskali na drużynę przeciwnika i spotkanie się odbyło.

W pierwszej połowie meczu nie padła żadna bramka. Kontuzjowany został natomiast Michalak, na którego miejsce wskoczył Szymański. Druga połowa wyglądała podobnie do 80″ kiedy to padła pierwsza bramka dla gospodarzy. Niestety na kolejną nie trzeba było długo czekać i już w 86″ KS Łomianki prowadził 2:0. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0!

Mecz był bardzo ciężki. Przasnyska drużyna niestety nie zrewanżowała się KS Łomianki za przegraną w poprzednim starciu (4:3).