MKS Przasnysz powalczy o Puchar Polski w okręgu

Piłkarze MKS Przasnysz zmierzą się z Mławianką Mława w finale Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka. Faworytem spotkania są podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza, którzy mogą zdobyć to trofeum już po raz trzeci z rzędu.

W półfinałowym spotkaniu rozegranym w Ostrołęce piłkarze MKS Przasnysz pokonali Koronę Ostrołęka aż 4:0. Wówczas dwie bramki zdobył Arkadiusz Wiśniewski, a po jednej Artur Gawęda i Michał Pragacz. W ćwierćfinale z kolei Przasnyszanie rozbili na wyjeździe Tęczę Ojrzeń 6:0. Dwie bramki zdobył wówczas Arkadiusz Wiśniewski, dwie dołożył Michał Pragacz, a po jednej Dariusz Przebierała i jeden z piłkarzy gospodarzy po samobójczym trafieniu.

Teraz rywalem piłkarzy MKS Przasnysz będzie Mławianka Mława, która do finału awansowała bez walki, bowiem z udziału w meczu zrezygnowali piłkarze z Ciechanowa. W ćwierćfinale piłkarze z Mławy dopiero po rzutach karnych wyeliminowali Wkrę Radzanów 5:4. W regulaminowym czasie gry padł remis 3:3. Kto okaże się lepszy w finałowym meczu o Puchar Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka?

MKS Przasnysz – Mławianka Mława, sobota – 18 listopada, godz. 13.00

przasnysz.eu

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments