MKS Przasnysz ponosi kolejną porażkę

Nieciekawa sytuacja naszego zespołu w tabeli IV ligi grupy północnej. MKS Przasnysz odniósł kolejną porażkę, tym razem 1:2 z Mazovią Mińsk Mazowiecki. Przasnyski zespół zajmuje w chwili obecnej 12. miejsce na 16 zespołów. 

Co prawda to dopiero 1/3 całego sezonu, strata punktowa nie jest ogromna, ale przypominamy, że tylko (najprawdopodobniej) zespoły z miejsc 2-6 utrzymają się w IV lidze, pozostałe spadną do ligi okręgowej. Zwycięzca ligi powalczy w barażach o awans do III ligi.

Kolejny mecz zagramy na wyjeździe z bardzo trudnym rywalem – Dolcanem Ząbki. W przypadku porażki w tym spotkaniu możemy spać w tabeli na jeszcze niższe miejsce.

Zarząd i sztab szkoleniowy zespołu ma nad czym myśleć, bo kibice coraz wyraźniej okazują swoje niezadowolenie obecną sytuacją w tabeli.

Rok temu, gdy MKS Przasnysz był w kryzysie trenerem tymczasowym został Daniel Woliński, pod którego wodzą nasi piłkarze masowo zaczęli zdobywać punkty.

W lidze okręgowej grają takie drużyny z naszego powiatu jak m.in: Iskra Krasne, Orzyc Chorzele, czy Mazowsze Jednorożec.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments