MKS Przasnysz pokonuje MKS Ciechanów.

W trzecim meczu kontrolnym przasnyska drużyna podjęła na własnym boisku piłkarzy z MKS Ciechanów.

MKS Przasnysz skromnie pokonał w dzisiejszym meczu sparingowym 2-1 MKS Ciechanów. Bramki dla MKS-u zdobyli Tomasz Kamiński i Szymon Kamiński. Biało-niebiescy zdecydowanie przeważali i byli zespołem lepszym, ale obydwa zespoły dostosowały swoją grę do sennej i gorącej aury.

Goście dość długo bronili korzystnego dla siebie remisu, ale tuż przed gwizdkiem na przerwę do bramki ciechanowian, mocnym strzałem z lewej strony trafił Tomasz Kamiński. W drugiej części gry trenerzy robili zmiany, gra wyglądała podobnie, a sam Kamiński miał kolejne dwie setki, żeby podwyższyć. Co nie udało się jemu, zrobił Szymon, który mocnym strzałem z lewej nogi, podwyższył na 2-0.

Goście gola kontaktowego zdobyli z rzutu wolnego, a niezbyt udanie spisał się w bramce testowany zawodnik. W zespole z Przasnysza zabrakło kilku podstawowych zawodników, m.in.: Michała Pragacza i Macieja Smolińskiego.