MKS Przasnysz nie dał rady Marcovii

Po niezbyt dobrym początku meczu zawodnicy MKS Przasnysz zaczęli przejmować inicjatywę. Druga połowa to już zdecydowana przewaga Marcovii.

 

W środę, 31 sierpnia na stadionie miejskim w Przasnyszu rozegrany został mecz, w którym drużyna MKS Przasnysz zmierzyła się z Marcovią Marki. Ostateczny wynik meczu to 1:4 dla Marcovii.

– Niestety przegraliśmy bardzo ważne spotkanie. Przed tym meczem Marcovia podobnie jak my miała 4 pkt. Liczyliśmy na zwycięstwo. Początek meczu to przewagą gości, którzy stworzyli dwie dogodne sytuacje. Powoli jednak zaczęliśmy przejmować inicjatywę w tym spotkaniu i zdobywamy gola, którego autorem jest Damian Słowik. W pierwszej połowie mamy jeszcze 3 wyborne okazje do zdobycia gola, ale bramkarz gości skutecznie interweniuje. Niestety jeszcze przed przerwą goście wyrównują wykorzystując moment naszej gry w osłabieniu, gdyż z powodu kontuzji boisko opuścił Karol Borowiec – informuje MKS Przasnysz.

 

Druga część meczu należałą do zespołu Marcovii, która popisała się skutecznością i wykorzystała błędy przasnyskiego zespołu w grze defensywnej.

MKS Przasnysz zagrał w składzie: Przychodzki, Pepłowski, Borowiec, Osiecki, Bartosiewicz, Pustoła, Kopciński, Kamiński T., Morawski, Słowik, Gumowski

Ponadto zagrali: Kmiecik, Michalak, Antoniewicz, Orłowski.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tutejszy
Tutejszy
23 dni temu

Dzięki InfoPrzasnysz 👍🏻 Taki raporcik po każdym meczu proszę