MKS Przasnysz – Korona Ostrołęka 4-1 (1-0)

 W dniu dzisiejszym (29.07.15) MKS Przasnysz rozegrał kolejny sparing tym razem z drużyną występującą w Lidze Okręgowej Koroną Ostrołęka.

Wynik lepszy niż gra, tak można ocenić całe spotkanie (dla Przasnysza). Po ciężkich przygotowaniach do rozgrywek w drużynie z Przasnysza było widać brak świeżości, dynamiki, dokładności podań, wykończenia akcji. Pierwsza połowa to wyrównana gra z lekką przewagą gospodarzy, którzy udokumentowali to zdobyciem bramki w 30 minucie (Kamil Rutkowski (M). Po strzeleniu bramki do końca pierwszej połowy na boisku nic ciekawego się nie działo. W drugiej połowie to Korona miała przewagę a bramki strzelali miejscowi. W 50 minucie na 2-0 podwyższa Paweł Olszewski, jednak goście odpowiadają po sytuacji sam na sam na 2-1. Dalsze sytuacje doprowadzają do strzelenia dwóch bramek przez gospodarzy (Maciej Smoliński (M) i Marcin Piotrowski (M).

Bramki: 30′ Kamil Rutkowski, 50′ Paweł Olszewski, 75′ Maciej Smoliński, 85′ Marcin Piotrowski.
Skład I połowa: Maciej Wiśniewski, Krzysztof Butryn, Marcin Bartosiewicz (M), Mateusz Pepłowski (M), Dariusz Przebierała, Piotr Piasecki, Michał Pragacz, Kamil Rutkowski (M), Jarosław Chełchowski, Artur Gawęda, Paweł Olszewski.
Skład II połowa: Rafał Szymański,(Wojciech Stępień (M)), Wojciech Bednarski (M), Szypulski Mateusz (M), Krzysztof Butryn, Jarosław Chełchowski, Michał Pragacz, Adrian Grabowski (M), Maciej Smoliński (M), Łukasz Kosiorek, Marcin Piotrowski (M), Paweł Michalak (M).


MKS Przasnysz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments