MKS Przasnysz: KOMPLET ZWYCIĘSTW ORLIKÓW

W dniu 05.06.2016 roku podopieczni trenera Cezarego KOWALSKIEGO rozegrali kolejny Turniej o Mistrzostwo LIGI  OKRĘGOWEJ   ORLIK  U10, który odbył się w Baranowie. Chłopcy MKS – u Przasnysz wreszcie przerwali złą passę i zwyciężyli w Turnieju pokonując obydwie drużyny.

Zawodnicy wolą walki i zaangażowaniem w tych zawodach pokazali wreszcie trenerowi i licznie zgromadzonym rodzicom, że potrafią wygrywać i grać w piłkę. Wyróżniającymi zawodnikami w drużynie MKS Przasnysz był Bartek WÓJCIK i bramkarz Jakub GÓRSKI, pozostali zawodnicy w tym Turnieju nie odbiegali dużo od wyróżnionych zawodników za co chciałbym im serdecznie podziękować i życzyć takiego samego zaangażowania na Turnieju w Mławie.

Zapraszam rodziców którzy zawsze wspierają swoje pociechy na Turniej który odbędzie się  08.06.2016 roku (środa) w Mławie o godzinie 17.00.

MKS PRZASNYSZ  wystąpił w składzie:

Jakub GÓRSKI, Alan TYNIECKI, Bartosz WÓJCIK (kapitan), Szymon BOBER, Sebastian NWOKE, Fabian DŁUGOKĘCKI, Antoni BOJARSKI, Daniel SAFIROWICZ, Karol KACPRZAK, Kacper ŻEBROWSKI, Wiktor KOŁAKOWSKI.

ROZEGRANE MECZE:

MŁAWIANKA MŁAWA – MKS PRZASNYSZ     0-1

11 min. Sebastian NWOKE

6 min. Jakub GÓRSKI (obronił rzut karny)

ŚWIT BARANOWO – MKS PRZASNYSZ          1-3

5 min. Daniel SAFIROWICZ

10 min bramka samobójcza

13 min. Sebastian NWOKE


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments