MKS Przasnysz: JESIEŃ MŁODZIEŻY

Udanie w rozgrywkach COOZPN uczestniczą młodsze zespoły MKS-u.

Oto krótkie podsumowanie pierwszej części sezonu:

Juniorzy U-19 trenowani przez Pawła Wolińskiego po pięciu rozegranych meczach mają na koncie 3 wygrane ( Pułtusk, Raciąż, Ostrów Maz.) i dwie minimalne porażki (po 2:3) w wyjazdowych meczach z Ostrołęką i Bieżuniem i z dziewięcioma punktami plasują się w górnej części tabeli rozgrywek.

Juniorzy U-16 rozegrali dotychczas dwa wyjazdowe mecze wygrywając z Mławą i Nowym Miastem i podopieczni Artura Marchewki prowadzą w swojej grupie rozgrywkowej.

Trampkarze U-14 Jacka Klingera dotychczas wygrali trzy spotkania (Mława, Maków Maz.,Ostrów Maz.) i jedno zremisowali z Nasielskiem. Z dziesięcioma punktami prowadzą w tabeli. Podsumowanie ostatniego spotkania w rozwinięciu newsa

Młodziki U-12 Marka Zbrzeskiego rozegrali do tej pory tylko jeden mecz i wygrali na wyjeździe z Makowem 5:0.

Drużyna trampkarzy U14 wygrała  mecz z Ostrowią Ostrów Mazowiecka 7:1.
Mecz tylko w pierwszych 30 minutach był wyrównanym spotkaniem, do przerwy MKS prowadził dwa jeden.Po przerwie szybko strzelona trzecia bramka podcięła gościom skrzydła, co pokazuje końcowy wynik.
Bramki dla drużyny MKS strzelili:
Janczewski- 1,Skała- 2, Czaplicki – 2, Pogorzelski – 1, Rupiński – 1.

Młodziki U-12: Makowianka Maków Maz.- MKS Przasnysz 0:5
Mimo iż wynik wskazuje inaczej mecz nie należał do łatwych. Drużyna z Makowa postawiła bardzo trudne warunki, grała ostro, momentami na granicy faulu, jednak to my jako pierwsi zdobyliśmy bramkę. Po fantastycznym podaniu z głębi pola wynik już w czwartej minucie otworzył Szymek Morawski i taka sytuacja utrzymywała się aż do 41 minuty. Wtedy pod naciskiem naszej drużyny przeciwnicy zaczęli popełniać błędy i w 4 minuty stracili 4 bramki, autorem dwóch był Bartek Biedrzycki, jedną dołożył Dawid Prusik z rzutu karnego a czwarta była autorstwa zawodnika z Makowa. Także po trudnym meczu wygraliśmy 5:0 i czekamy na kolejny mecz, który odbędzie się w najbliższy weekend w Płońsku.
W meczu grali: Krystian Augustowski-Maciek Nidzgorski, Seweryn Szafrański, Wojciech Grysztar, Kuba Janowski, Bartek Biedrzycki, Przemek Górniak, Dawid Prusik, Szymek Morawski, Wiktor Kask, Adam Krukowski, Kuba Kawiecki, Paweł Zadrożny, Adrian Suwiński, Jasiek Wiśniewski

MKS Przasnysz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments