MKS PRZASNYSZ 2003 – KORONA KAROLINOWO 2:0

Ostatni mecz w sezonie 2017/18 rozegrała drużyna trampkarzy przasnyskiego MKSu. W sobotę o godzinie 14-tej na stadionie w Przasnyszu podejmowaliśmy ekipę Korony Karolinowo.

Mecz wygraliśmy pewnie, chociaż nie wysoko bo tylko 2:0. Tylko, ponieważ wynik mógł i powinien być dużo wyższy. Przez całe spotkanie narzucaliśmy rywalom swój styl gry, większa część meczu toczyła się na połowie przeciwnika a nieliczne próby ataku Korony szybko rozbijały się na obrońcach naszej drużyny. Takie podejście i postawa w meczu jest bardzo ważna ponieważ na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek mieliśmy już pewne zwycięstwo w lidze i wcale nie musieliśmy wygrać tego meczu. Jednak chłopcy pokazali że w każdym meczu walczą o wygraną i nie kalkulują. Ogromne brawa należą się całej drużynie, za ten mecz, za poprzednie i za cały sezon, który po raz kolejny wygrywamy. Sezon nie był łatwy, mieliśmy ogromne problemy kadrowe spowodowane kontuzjami, chorobami i innymi czynnikami wynikającymi na co dzień. W każdym meczu graliśmy w innym ustawieniu, innymi zawodnikami, ale daliśmy radę. Prawie całą rundę brakowało naszego kapitana Bartka Biedrzyckiego, jednak Ci którzy grali pokazali że mają potencjał i godnie reprezentowali drużynę i miasto. W dziesięciu rozegranych spotkaniach osiem razy schodziliśmy z boiska zwycięsko a dwa razy uznaliśmy wyższość rywali. Strzeliliśmy 28 bramek, tracąc 15.

Jesteśmy drużyną która zdobyła najwięcej goli w lidze a autorami bramek byli: Szymek Morawski – 6, Janek Wiśniewski – 5, Dawid Prusik – 4, Kacper Grabowski – 4, Bartek Biedrzycki – 2, Kacper Szczęsny – 2, Wiktor Kask, Kuba Krupa, Przemek Górniak, Kacper Dominiak, Kamil Maciaszczyk – 1. Jednak obrońcy i bramkarz naszej drużyny także zasługują na pochwałę, ponieważ pod względem straconych goli zajmujemy trzecie miejsce, co także jest powodem do zadowolenia. Sezon 2017/18 już za nami, cieszymy się z kolejnego zwycięstwa, przyszły tydzień odpoczywamy od piłki i niebawem przenosimy się na halę, aby tam nadal trenować i szkolić swoje umiejętności. Dziękujemy kibicom – rodzicom za doping i wiarę w nasza drużynę, za wyrozumiałość i za wsparcie, a Pani Joannie Grysztar za fotki, dzięki którym będziemy mogli wracać z radością do każdego meczu.


MKS sezon 2017/18: Janek Węglicki, Przemek Taberski – Wiktor Kask, Seweryn Szafrański, Wojtek Grysztar, Kacper Szczęsny, Sebastian Czarzasty, Dawid Prusik, Przemek Górniak, Bartek Biedrzycki, Kuba Krupa, Szymek Morawski, Janek Wiśniewski, Paweł Zadrożny, Kacper Grabowski, Kamil Maciaszczyk, Kacper Dominiak


Trener: Marek Zbrzeski

foto: J. Grysztar

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments