MKS Przasnysz 1-1 (0-1) Czerni Węgrów

14 września MKS Przasnysz zremisował 1-1 z Czarnymi Węgrów mecz rozegrany na własnym stadionie w ramach 8 kolejki 4 ligi mazowieckiej. Bramkę, która dała przasnyszanom jeden punkt zdobył w 90 minucie spotkania Jakub Wróblewski.

Już w 9 minucie napastnik gości otrzymał długą piłkę, ograł na prawe stronie obrońcę MKS-u i słabym strzałem pokonał Błażeja Kokosińskiego. W 15 minucie układanka trenera Wiktora Pełkowskiego dalej się sypała. Po Krzysztofie Butrynie, Piotrze Piaseckim i Mateuszu Łazarzu, którzy w meczu nie zagrali, boisko musiał opuścić kontuzjowany Robert Wróblewski. Przasnyszanie posiadali piłkę, ale nic z tego nie wynikało, a akcji pod bramką Czarnych było jak na lekarstwo. Goście za to groźnie kontratakowali i w 33 minucie Kokosiński obronił w sytuacji sam na sam. W 41 minucie najlepszy na placu w ekipie MKS-u Jakub Wróblewski ograł trzech obrońców, strzelił na bramkę, bramkarz obronił, a dobitka została zablokowana. W 55 minucie ponownie Kokosiński wygrał groźny pojedynek z napastnikiem Czarnych, a MKS nadal bił głową w mur. W 79 minucie Dariusz Przebierała strzelił z 15 metrów, a dobitka tego samego zawodnika na pustą bramkę trafiła w poprzeczkę. W 90 minucie Jakub Wróblewski otrzymał długie podanie w pole karne i strzałem z półobrotu w długi róg wyrównał. Mimo ataków MKS-owi nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i mecz zakończył się podziałem punktów.

MKS Przasnysz: Kokosiński – Pełkowski, Grędziński, Wróblewski R. (15’ Przebierała), Kamiński T. – Rutkowski, Wróblewski J., Wróblewski Ł., Chełchowski (57’ Chełchowski) – Grabowski (67’ Płocharz), Olszewski P.

Bramka dla MKS-u: J. Wróblewski 90’