
W poniedziałek, 24 kwietnia na placu apelowym 2. Ośrodka Radioelektronicznego odbyło się podsumowanie zmagań o miano najlepszego strzelca. Został nim mjr Mariusz Sopelewski.
Prowadzenie celnego ognia to niewątpliwie umiejętność, która powinna cechować każdego żołnierza. Przasnyscy żołnierze wielokrotnie udowadniali, że są bardzo dobrymi strzelcami. Tak było i tym razem.
W poniedziałek, 24 kwietnia w 2. Ośrodku Radioelektronicznym w Przasnyszu podsumowano zmagania o miano najlepszego strzelca. Udział w zawodach wzięło 10 zespołów złożonych z 3 zawodników.
– W wyniku sportowej rywalizacji miano najlepszego strzelca 2023 roku uzyskał mjr Mariusz Sopelewski. Najlepszym zawodnikom i drużynom dowódca ośrodka – płk dypl. Bogusław Postek wręczył okolicznościowe medale i dyplomy – informuje kpt. Arkadiusz Michalski.
ren
A co oni takie łyse, z więzienia powychodzili.
niech ćwiczą, może przeżyją dłużej niż dobę na froncie… o ile, jak wierchuszka II RP szybciutko zrobią taktyczny odwrót …
Zdjęcia chyba z satelity szpiegowskiego. Zasłonięte, zamazane, twarzy nie widać.
Zwycięzca jako jedyny się nie postrzekił 🙂
Szkoda, że brak jest podstawowej informacji – ile punktów zdobył na ile możliwych ten wyborowy strzelec. Droga Redakcjo, czy mam rozumieć, że było tak kiepsko, że to przemilczano?. Pamiętam swoje zawody strzeleckie w wojsku. Na 10 strzałów czyli 100 pkt zdobyłem 97, lecz to nie dawało mi zwycięstwa.
Strzelaliśmy z Kałasznikowa AK-47. Teraz jest lepsza broń, to zapewne i wyniki są lepsze.
Gratuluję wszystkim, wyróżnionym i uczestnikom. Sceptykom i krytykom – co by nie zrobił, napisał i tak będzie źle… I tyle.