Mistrzostwa Gminy Chorzele w Drużynowym Tenisie Stołowym

17.02.2018 na hali sportowej w Chorzelach odbyły się Mistrzostwa Gminy Chorzele w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców klas IV-VI i klas gimnazjalnych.

W turnieju wzięły udział cztery szkoły: SP Chorzele Nr 2, SP Chorzele Nr 1, SP Zaręby, SP Poścień i SP Duczymin. Zawodnicy rywalizowali na poziomie roczników 2007 i młodsi oraz 2006/2005 oraz roczników gimnazjalnych w kategorii dziewcząt i chłopców.

Najwyższe miejsce na podium na poziomie klas IV-VI, zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców, uzyskała SP w Pościeniu. Drużyny tenisowe z tej szkoły zdobyły 4 puchary i awans do etapu powiatowego. Na poziomie klas gimnazjalnych wśród dziewcząt I miejsce zajęła SP Zaręby, II miejsce SP Duczymin i III miejsce SP Chorzele Nr 2. I miejsce wśród chłopców zajęła SP Chorzele Nr 2, II miejsce SP Zaręby, III miejsce Chorzele NR 1. Awans do etapu powiatowego uzyskały również drużyny, które zajęły miejsce II z klas IV -VI. Są to: w rocz. 2006/05 drużyna dziewcząt SP Zaręby, drużyna chłopców SP Zaręby i w rocz. 2007 drużyna dziewcząt SP Zaręby, drużyna chłopców SP Duczymin.

KLASY IV-VI

DZIEWCZĘTA – 2007
I miejsce
Więcek Magdalena
Olber Zuzanna –Poścień –awans
II miejsce
Orłowska Dominika
Szewczyk Wioleta – Zaręby –awans
III miejsce
Wożniak Natalia
Wasilewska Aleksandra – Duczymin

CHŁOPCY – 2007
I miejsce
Niksiński Jakub
Sędrowski Krystian – Poścień –awans
II miejsce
Piórkowski Adrian
Mikołajski Adrian – Duczymin – awans
III miejsce
Pogorzelski Igor
Kolek Paweł – Chorzele NR 2
IV miejsce
Orzoł Kacper
Samsel Bartłomiej – Zaręby

Źródło UM Chorzele
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments