4 lutego na hali sportowej w Chorzelach odbyły się Mistrzostwa Gminy Chorzele w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Udział wzięły cztery szkoły: SP2 Chorzele, SP Zaręby, SP Duczymin i SP Poścień.
Mistrzostwa Gminy Chorzele w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców zostały rozegrane w trzech kategoriach wiekowych: klasy IV i młodsi, klasy V-VI i klasy VIII-VII.
Awans do etapu powiatowego uzyskały dwie drużyny dziewcząt i chłopców w każdej kategorii wiekowej. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, pozostałe otrzymały pamiątkowe dyplomy, zawodnikom wręczono medale.
Wyniki końcowe:
dziewczęta kl. IV
- I miejsce – SP ZARĘBY- Gut Magdalena, Rosińska Zofia
- II miejsce – SP 2 CHORZELE – Weronika Werder, Martyna Kobus, Blanka Klonowska
- III miejsce – SP POŚCIEŃ – Szlaga Nadia, Bągard Lena,
- IV miejsce – SP DUCZYMIN – Lipowska Lena, Racławska Maja
chłopcy kl. IV
- I miejsce – SP 2 CHORZELE- Szymon Skiba, Igor Funk, Szymon Częścik
- II miejsce – SP ZARĘBY – Ryszko Sebastian, Lesiński Tomasz
- III miejsce – SP POŚCIEŃ – Więcek Wojciech, Grzyb Szymon
- IV miejsce – SP DUCZYMIN – Mikołajski Wojciech, Połomski Bartłomiej
dziewczęta kl. VI-V
- I miejsce – SP ZARĘBY – Wilga Natalia, Majewska Julia,
- II miejsce – SP DUCZYMIN – Gadomska Iwona, Kucińska Oliwia
- III miejsce – SP 2 CHORZELE- Wiktoria Dunajska, Julia Asztemborska, Nadia Lubowiedzka
chłopcy kl. VI-V
- I miejsce – SP 2 CHORZELE – Sebastian Małkowski, Wiktor Nachtygal, Adam Rybacki
- II miejsce – SP POŚCIEŃ- Sadłowski Aleksander, Krajewski Kuba, Zdunek Cezary
- III miejsce – SP ZARĘBY – Kacprzyk Błażej, Grabowski Mateusz
- IV miejsce – SP DUCZYMIN – Woźniak Michał, Nidzgorski Dawid, Roman Krzysztof
dziewczęta kl. VIII-VII
- I miejsce – SP POŚCIEŃ- Grabowska Joanna, Grabowska Martyna, Więcek Daria
- II miejsce – SP ZARĘBY – Duch Aleksandra, Rosa Izabela
- III miejsce – SP 2 CHORZELE – Nadia Burnos, Natalia Kowalska, Aleksandra Sokołowska
- IV miejsce – SP DUCZYMIN – Leśnikowska Klaudia, Cichowska Martyna
chłopcy kl. VIII-VII
- I miejsce – SP ZARĘBY- Rutkowski Oliwier, Moszczyński Daniel, Krajewski Błażej
- II miejsce – SP 2 CHORZELE – Jakub Parciak, Mateusz Burakiewicz
- III miejsce – SP POŚCIEŃ – Krajewski Grzegorz, Prusik Marcin
- IV miejsce – SP DUCZYMIN – Nidzgorski Przemysław, Bugajski Bartosz
ren