Mistrzostwa 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu.

W ramach współzawodnictwa sportowego pododdziałów w dniu 21.06.2018 roku w 2. Ośrodku Radioelektronicznym w Przasnyszu odbyły się mistrzostwa w pokonywaniu ośrodka sprawności fizycznej.

Wojskowy tor przeszkód o długości 200 metrów składa się z kilkunastu przeszkód, których pokonanie wymaga od żołnierza odwagi oraz bardzo wysokiej sprawności fizycznej. OSF jest bardzo trudnym technicznie, a zarazem kontuzyjnym torem przeszkód, dlatego tylko nieliczni, najlepiej wyszkoleni żołnierze potrafią pokonać go w czasie krótszym niż 70 sekund.

W klasyfikacji indywidualnej na najniższym stopniu podium stanął st. szer. Roman Wdowiński, który uległ o zaledwie 0,11 s szer. Pawłowi Kmiołkowi. Ich czasy to odpowiednio: st. szer. Wdowiński 01:00,59 s, szer. Kmiołek 01:00,48 s. Bezkonkurencyjny okazał się kpr. Paweł Ptak, który zdeklasował swoich rywali i z czasem 49,06 sięgnął po złoty medal.

W klasyfikacji drużynowej najlepsza okazała się kompania namierzania radiowego, wyprzedzając kompanię rozpoznania radiowego oraz kompanię dowodzenia.

Źródło 2. ORel Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments