Mistrzostwa 16. Dywizji Zmechanizowanej w strzelaniu z broni etatowej.

W ramach współzawodnictwa sportowego 16. Dywizji Zmechanizowanej w dniu 30 czerwca 2020 roku w miejscowości Braniewo odbyły się mistrzostwa w strzelaniu z broni etatowej.

Do walki o jak najwyższe laury stanęło 16 drużyn. W klasyfikacji indywidualnej złoty medal w konkurencji strzelania z pistoletu wojskowego z wynikiem 175 punktów zdobył reprezentant 2. Ośrodka Radioelektronicznego st. chor. sztab Radosław Heyka.  Na drugim stopniu podium w konkurencji strzelania z karabinka stanął szer. Adam Skowroński, który uzyskał podobnie jak zwycięzca zawodów reprezentant 15. Brygady Zmechanizowanej 192 punkty.

O zwycięstwie zadecydował wyniki drugiej serii strzelania bez podpórki. Ostatecznie reprezentacja 2. Ośrodka Radioelektronicznego zajęła 4. miejsce w konkurencji strzelania z karabinka oraz 6. miejsce w konkurencji strzelania z pistoletu wojskowego. Najlepsze drużyny i zawodnicy otrzymali z rąk dowódcy 9. Brygady Kawalerii Pancernej pana płk Dariusza Kosowskiego pamiątkowe puchary i medale. Gratulujemy osiągniętych wyników.