Mirosław Sieruta z najładniejszą dekoracją świąteczną na terenie Miasta i Gminy Chorzele.

Właścicielem najładniej udekorowanej posesji w gminie Chorzele został Mirosław Sieruta. W pierwszej edycji konkursu był on co prawda jedynym uczestnikiem, jednak władze gminy postanowiły docenić pracę włożoną w przystrojenie domu i przyznały mu specjalną nagrodę.

W grudniu ogłosiliśmy konkurs na „Najpiękniejszą świąteczną dekorację posesji na terenie Miasta i Gminy Chorzele 2019/2020”. Była to dopiero pierwsza edycja konkursu i mimo wielu pięknie przystrojonych domów na terenie naszej gminy, otrzymaliśmy jedno zgłoszenie, w związku z czym przyznaliśmy nagrodę za udział w konkursie, w postaci bonu o wartości 800 zł. Powędrowała ona do Pana Mirosława Sieruty, który wraz z synem przygotował wyjątkową, świąteczną dekorację swojej posesji – informuje UM Chorzele.

Źródło UM Chorzele
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ala
Ala
4 lat temu

Gratuluję Gminie pomysłu. Rzeczywiście jest wiele pięknie przystrojonych posesji podczas Świąt.Tworza one niesamowity klimat. Proponuję innym Gminom wziąć przykład z Gminy Chorzele. Uważam tylko, że troszkę jest to źle organizowane. Gminy powinny ogłosić że będzie taki konkurs w danym roku, że będą nagradzane najładniejsze posesję i sami je wyszukiwać… bez zgłoszeń. Gmina powinna sama wybrać daną posesję skoro im się podoba, lub wybrać kilka i poddać glosowaniu…bo takie zgłaszanie się samemu jest trochę krępujące ( inni powiedzą zaraz, że się ktoś chwali). A tak jak Gmina sama doceni, to i inni na drugi rok będą bardziej się starać aby nie… Czytaj więcej »

Konrad
Konrad
4 lat temu

A rachunki jakie za prąd?

Ala
Ala
4 lat temu
Reply to  Konrad

Wbrew pozorom wcale nie są wysokie. Teraz lampki są ledowe.

Małgoś
Małgoś
4 lat temu

Fajny konkurs, ale szkoda, że tylko jedna osoba się zgłosiła. Chociaż chłop wygrał bezkonkurencyjnie 🙂

Kris
Kris
4 lat temu

Zwrot kosztów ma chłopina, dobre i tyle od tego kraju?????????????????A za ładna choinkę też zwracają????