„Miłość” przy klatce schodowej zakończyła się mandatem

Sąsiedzi wezwali policję, bo słyszeli krzyk młodej kobiety dochodzący z okolic klatki schodowej. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali parę „oddającą się miłosnym uniesieniom”.

 

Do zdarzenia doszło przed jednym z bloków w samym centrum Ostrołęki. Około północy jedna z mieszkanek zaalarmowała policję, gdyż z okolicy klatki schodowej dobiegały krzyki młodej kobiety.

– Otrzymaliśmy zgłoszenie, że na ziemi leży młoda kobieta, która krzyczy, a na niej znajduje się mężczyzna. Zgłaszająca nie była w stanie stwierdzić, czy młoda kobieta potrzebuje pomocy. Policjanci potraktowali tę sprawę bardzo poważnie. Okazało się, że nie doszło do przestępstwa. Para dała się ponieść miłosnym uniesieniom. Z uwagi za nieobyczajne zachowanie 24-latka i 28-latek otrzymali mandaty w wysokości 100 złotych – mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

 

– Pierwsze wrażenie nie zawsze jest prawidłowe. Czasami ze strachu osoby potrzebujące pomocy nie potrafią dać wyraźnego sygnału, że są zagrożone, dlatego bardzo dziękujemy ostrołęczance za czujność i zgłoszenie. Policjanci zawsze przybędą na miejsce i sprawdzą, czy nikomu nie dzieje się krzywda – dodaje.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
Krzysztof
7 miesięcy temu

No i za co, przecież było po 22.

Radzio
Radzio
7 miesięcy temu

Ostry musiałbyc kogucik.

Arkadiusz
Arkadiusz
7 miesięcy temu

Jak się chciało i ja swedzialo ciało to chłopak skorzystał, też tak lubię ale normalnie w mieszkaniu.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
7 miesięcy temu
Reply to  Arkadiusz

Ale ciało rzucone na łoże traci na oporze

Daniel
Daniel
7 miesięcy temu

Zaswędziało ją i mu dała

Ait
Ait
7 miesięcy temu

A zazdrosna suchotnica………

Daniel
Daniel
7 miesięcy temu

A sąsiadka z zazdrości zakończyła te przyjemności