Milion złotych dla Miasta Przasnysz na zmianę oświetlenia ulicznego!

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie poinformował dziś o wynikach kolejnego konkursu Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Wśród beneficjentów znalazło się Miasto Przasnysz, które otrzyma milion złotych na „Modernizację oświetlenia ulicznego na energooszczędne i przyjazne środowisku”.

 

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych to program, w ramach którego rządowe środki trafiają do gmin, powiatów i miast w całej Polsce na inwestycje bliskie ludziom. Środki przekazane przez rząd można wykorzystać m.in. na budowę żłobków, przedszkoli czy remont dróg – a także inne, niezbędne lokalnie działania.

 

Przedmiotem inwestycji jest realizacja zadania „Modernizacja oświetlenia ulicznego na energooszczędne i przyjazne środowisku na terenie Miasta Przasnysz”. W ramach zadania wymienionych zostanie ok. 800 opraw oświetleniowych. Oprawy będą wyposażone w inteligentny system sterowania i zarządzania – czytamy w opisie projektu.

 


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mati
Mati
3 lat temu

Gitara

tom
tom
3 lat temu

Chcę zwrócić uwagę na osiedle Wschód I, gdzie trzydzieści lat temu zamontowano co druga latarnie – bo mało domów było zamieszkałych, np.na Reymonta dwie lampy i dwadzieścia domów, na innych podobnie, w odróżnieniu od nowych ulic gdzie prawie na razie nikt nie mieszka a oświetlenie jak na boisku.

DDD
DDD
3 lat temu
Reply to  tom

A co mnie obchodzi twoje os. Wschód. Chcę zwrócić uwagę na tysiąc innych ulic, które bardziej potrzebują niż ty.