Milena Nowicka nowym sekretarzem gminy Krzynowłoga Mała

Pod koniec lutego na emeryturę odeszła Anna Leśnik. Jej miejsce na stanowisku sekretarza gminy Krzynowłoga Mała od 1 marca 2023 roku zajmuje Milena Nowicka.

 

27 lutego Anna Leśnik, były sekretarz gminy Krzynowłoga Mała przeszła na zasłużoną emeryturę. Wówczas jeszcze nie była podjęta decyzja, kto ją zastąpi na stanowisku. Oficjalnie, z dniem 1 marca funkcję Sekretarza Gminy Krzynowłoga Mała objęła Milena Nowicka, dotychczasowy Kierownik Referatu Inwestycji, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.

W Urzędzie Gminy Krzynowłoga Mała pracuje prawie 16 lat.

–  Pracę w samorządzie rozpoczęłam w maju 2007 r. na najniższym stanowisku referenta ds. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska. W 2018 r. objęłam funkcję Kierownika Referatu Inwestycji, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska – mówi Milena Nowicka.

 

– Jako sekretarz stawiać będę na współpracę ze wszystkimi pracownikami zarówno z samodzielnymi stanowiskami, jak i z referatami. Liczę na owocną współpracę z Radą Gminy Krzynowłoga Mała oraz jednostkami gminy. Przede wszystkim dialog i wzajemne zrozumienie pomaga rozwiązywać nawet skomplikowane z pozoru zadania. Urząd Gminy musi być nowoczesny i podążać za oczekiwaniami mieszkańców. Zajmując stanowisko kierownika referatu Inwestycji, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska nieraz spotykałam się z różnymi problemami mieszkańców, jako sekretarz też pozostanę na nie otwarta – stwierdza Milena Nowicka.

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkanka
Mieszkanka
1 rok temu

Czemu wszystkie komentarze zostały usunięte ?