Mikołajkowy teatrzyk dla dzieci i wizyta świętego Mikołaja w EIP w Zdziwóju Nowym i Starym.

W poniedziałkowe popołudnie sala Edukacyjnego Inkubatora Przedsiębiorczości w Zdziwóju Nowym i Starym zamieniła się w salę teatralną. Po spektaklu przybył niecodzienny gość – Święty Mikołaj.

 

W ramach Mikołajek Edukacyjny Inkubator Przedsiębiorczości przygotował dla dzieci wiele atrakcji. Przybyli tego dnia goście zostali przywitani słodkim poczęstunkiem w postaci pierniczków.

Następnie aktorzy Teatru Profilaktycznego Edukacja i Animacja „Magik” zaprezentowali dzieciom przedstawienie teatralne „Wyprawa Świętego Mikołaja”. Maluchy były bardzo zainteresowane przedstawieniem, z zaciekawieniem śledziły przebieg akcji. Uśmiechy od ucha do ucha nie schodziły z ich twarzy. Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Po spektaklu przybył oczekiwany przez wszystkich gość – Święty Mikołaj.

 

Dzieci zauważyły, że Mikołaj, jak na Świętego przystało, przyleciał w swoich saniach i zaparkował na dachu budynku, pozostawiając swój zaprzęg pod opieką reniferów, zszedł po drabinie. Dzieci razem z rodzicami przywitały Mikołaja świątecznymi piosenkami.

Radości nie było końca, bo Święty miał prezenty. Każde dziecko otrzymało upominek.

To był wieczór pełen radości. Wszyscy świetnie się bawili. Wręczone upominki i atmosfera panująca tego dnia wprowadziła uczestników spotkania w prawdziwie świąteczny nastrój.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments