Mikołajki w gminie Chorzele [FOTO]

Z okazji Mikołajek burmistrz Beata Szczepankowska wraz z Moto Mikołajami odwiedziła dzieci z przedszkola, żłobka i klubiku w Chorzelach. Było też wspólne spotkanie.

 

Chorzelskie Mikołajki 2022 zorganizowane zostały przez burmistrz Beatę Szczepankowską i MGKRPA dla dzieci z całej gminy. Był teatrzyk, zabawy, prezenty, pyszny tort i obiad. Byli też lokalni niezawodni Moto Mikołaje, którzy wcześniej wraz z burmistrz odwiedzili wszystkie dzieci.

– 6 grudnia nasze przedszkole odwiedzili bardzo mili i długo oczekiwani goście – Mikołaj i jego pomocnicy z grupy motocyklowej „Moto-Miłośnicy”. Wraz z Mikołajem, jego czerwonymi saniami, przybyła do nas pani Beata Szczepankowska – Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele. Mikołaj miał czerwony strój, długą białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty dla wszystkich dzieci – informuje Przedszkole Samorządowe w Chorzelach.

 

– Pani Burmistrz wręczyła przedszkolakom certyfikat potwierdzający ich wzorowe zachowanie. We wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze – czytamy.

Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki oraz recytowały wierszyki. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami, a i one nie zostały dłużne i także obdarowały wspaniałych gości upominkami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie.

– Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok! Dziękujemy również za przybycie naszej wspaniałej pani Burmistrz Beacie Szczepankowskiej, która zawsze pamięta o najmłodszych mieszkańcach naszej gminy – podsumowuje placówka.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments