Mikołajki na lodowisku – z muzyką i słodkościami

6 grudnia świętowaliśmy Mikołajki. Tego dnia na powiatowym lodowisku zorganizowano imprezę dla dzieci i młodzieży. Był świąteczny nastrój, klimatyczne dekoracje oraz muzyka.

 

Tradycyjnymi mikołajkowymi słodkościami przybyłych gości częstowali osobiście: starosta Paweł Mostowy oraz wicestarosta Renata Kosman.

Tego dnia wstęp na taflę oraz wypożyczenie sprzętu było bezpłatne, zaproszenia rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Nie brakowało radosnej muzyki oraz świątecznych dekoracji, które wprowadziły najmłodszych w atmosferę zbliżającego się wielkimi krokami Bożego Narodzenia.

– Uśmiechy, które zdobiły twarze dzieci, były najlepszym podziękowaniem za wspólnie spędzony czas oraz mikołajkową niespodziankę – podsumowuje Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.

– Impreza była także okazją do wspomnień, ponieważ 6 grudnia 2023 r. przypadła trzecia rocznica otwarcia wybudowanej – staraniem Powiatu Przasnyskiego – hali sportowej z płytą sztucznego lodowiska, która od tego czasu wspaniale służy mieszkańcom. Obiekt umożliwia nie tylko organizację licznych sportowych, kulturalnych i muzycznych imprez, ale także zajęć wychowania fizycznego dla uczniów z powiatowych placówek edukacyjnych – przekazuje urząd.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments