Mikołaje na motocyklach odwiedziły dziś powiat przasnyski [FOTO]

Dzięki inicjatywie motocyklistów z grupy Motomiłośnicy.pl mieszkańcy powiatu przasnyskiego mogli dziś zobaczyć na drogach świąteczny korowód. Kilkunastu św. Mikołajów odwiedziło żłobki i przedszkola w Chorzelach, Jednorożcu oraz Przasnyszu.

 

– Odwiedziliśmy Żłobek Miejski w Chorzelach, później Moto Mikołaje całą paradą pojechali do przedszkola w Jednorożcu, a następnie do Bajkowego Przedszkola w Przasnyszu. Zrobiliśmy również przejażdżkę po całym mieście. Zabawę zakończylismy pod jednym z marketów w Chorzelach, gdzie robiliśmy sobie zdjęcia z dziećmi i rozdawaliśmy cukierki. Jutro zawitamy około godziny 10:00 na przasnyski rynek, by pomóc w zbiórce dla Laury chorej na SMA – poinformowali nas inicjatorzy.


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jola Jagodzianka
Jola Jagodzianka
2 lat temu

Hura Wreszcie coś się dzieje w powiecie fajni ludzie fajna sprawa świetny pomysł oby więcej takich ludzi i taki grup na terenie i nawet covid nie będzie straszny

Last edited 2 lat temu by Jola Jagodzianka
Piotr
Piotr
2 lat temu

Dzięki pani Jolu razem przeżyjemy covid będziemy super się bawić jutro na rynku w Przasnyszu zapraszamy

Jola Jagodzianka
Jola Jagodzianka
2 lat temu
Reply to  Piotr

Ciekawe czy Mikołaj będzie taki dobry i da chociaż za to laskę potrzymać

Ddd
Ddd
2 lat temu

Może za laskę to i potrzymasz tylko co na to żona Mikołaja😁😝

Agata
Agata
2 lat temu
Reply to  Piotr

O której godzinie będziecie w Przasnyszu?

Wizard
Wizard
2 lat temu

Jak dziś zobaczyłem tych Panów to aż morda mi się ucieszyła. Mam 33 lata a cieszyłem się jak dziecko😄

Zbulwersowany Kazimierz
Zbulwersowany Kazimierz
2 lat temu

Bardzo fajna inicjatywa, ale rzucanie, z „sań”, ludziom cukierków na ziemię to szczyt chamstwa. Ale co tam, tak było jest i będzie, że „szlachta” się bawi, a motłoch zbiera cukierki z ulicy. Smutne jest jedynie to, że ludzie ciągle te cukierki podnoszą. Przasnyszanie! Miejcie trochę godności!

Karol
Karol
2 lat temu

Kazimierzu przyjacielu zapraszamy do akcji razem z nami wez koszyczek cukierki i na miasto ta akcja jest spontaniczna i za darmo cukierki ze zrzutki za nasze i dziś w sobotę znowu jesteśmy w Przasnyszu na rynku zbieramy dla chorej na SMA LAURY dożuć grosik ze Świątecznymi pozdrowieniami MOTOMIŁOŚNICY.pl