Mieszkaniec powiatu przasnyskiego w kilka minut „zarobił” 27 punktów karnych

Policjanci z Mazowieckiej Grupy SPEED wyeliminowali z drogi kolejnego kierowcę, który za swoją jazdę „zarobił” aż 27 punktów karnych. Mieszkaniec powiatu przasnyskiego oprócz wysokiego mandatu stracił też prawo jazdy.

 

W miniony weekend jeden z policyjnych patroli grupy „SPPED” pełnił służbę zarówno na terenie powiatu ostrołęckiego, jak i makowskiego. W pewnym momencie uwagę mundurowych przykuł kierowca Opla omegi, który nie dość, że wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej, to przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 29 km/h.

 

– Za kierownicą znajdował się mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Kierowca nie stosował się do sygnałów świetlnych i dźwiękowych nakazujących zatrzymanie do policyjnej kontroli. Za swoją jazdę otrzymał aż 27 punktów karnych, ukarano go także wysokim mandatem karnym. Ponadto jego prawo jazdy zostało zatrzymane na okres 3 miesięcy – informuje Tomasz Żerański z KMP Ostrołęka.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek
Wojtek
1 rok temu

A Pan adwokat rok wcześniej na mazurach pod wpływem narkotyków za zabicie 2 kobiet nie dostał żadnych punktów a tym bardziej nie zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Kary są tylko dla biednych żeby nie można było jeździć do pracy i coraz głębiej robić się patologią ☹️

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
Reply to  Wojtek

Pań Adwokat czeka na sprawę w sądzie i ma zawieszone prawo do wykonywania zawodu. Ma spore szanse na odsiadkę.

Radosław
Radosław
1 rok temu

Kto to widział i tak się wykaraska.

Wojtuś
Wojtuś
1 rok temu

Tak mówią w tvp1, na innych stacjach mówią co innego 🤔

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
Reply to  Wojtuś

Nie oglądam TVP.
A jaka niby jest prawda?

max
max
1 rok temu

Powinien czekać na sprawę w areszcie ,,Marku pseudo prawdziwku”

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
Reply to  max

Nie bronię absolutnie tego smiecia, ale czy w tym wypadku zachodzą przesłanki do zastosowania aresztu? Chyba nie bardzo.

Problemem bardziej jest to, że na prawomocny wyrok przyjdzie poczekać z 5 lat, a w tym czasie gościu będzie chodził uśmiechnięty.

Janusz
Janusz
1 rok temu

Niech grupa speed lub jakakolwiek inna grupa policji się przejedzie po zmroku po rynku lub w jego okolicach . Tu jest dopiero czyste bezprawie ! Czemu nikt nie reaguje ? Przecież tu są niby monitoringi ! Czyżby tak szaleli synowie innych notabli bądź bogatych przedstawicieli lokalnego światka a może policji ? Czy policja się zwyczajnie boi reagować ? Tu się robi powoli dziki Wschód ! Wyścigi drifty obroty wycie silników . Przecież tu ludzie mieszkają ! To nie tor wyścigowy !

Ait
Ait
1 rok temu
Reply to  Janusz

Januszu to golfy i passareti tak wyją.

Lucy
Lucy
1 rok temu

Bywam czasami w waszych okolicach i obserwoje ile wy macie wypadkow czesto smiertelnych, jakie bezmozgi jezdza a co najgorsze reszta ich broni gorliwie ta kara za takie przewinienia to i tak bardzo malo, gdyby zaostryli kary w Polsce kazdy za kolkiem by sie 3 razy zastanowil zanim by nacisnal pedal gazu. Ale tu chyba mentalnosc musi minac pokolenie zeby dotarlo ze juz kazdy ma auto i to jest srodek transportu a ulica do przemieszczania a nie tor wyscigowy

Tomasz M.
Tomasz M.
1 rok temu
Reply to  Lucy

jak poczytasz wpisy z regionu to co drugi bez prawa jazdy albo z cofniętymi uprawnieniami (po raz któryś tam), z sądowymi zakazami, na bani 2-3 promile. standard powiatowy.

Lucy
Lucy
1 rok temu
Reply to  Tomasz M.

Doklanie chora mentalnosc niestety