Mieszkaniec gminy Przasnysz Łukasz Ostrowski, będący miłośnikiem nietypowych zwierzaków wystąpił w TVN [VIDEO]

Coraz częściej w mieszkaniach ludzie trzymają nie tylko psy, koty czy papugi, ale też egzotyczne lub gospodarskie zwierzęta. W programie Dzień Dobry TVN wystąpił mieszkaniec Leszna Łukasz Ostrowski, który ma ciekawych lokatorów. Mieszkaniec gminy Przasnysz opowiedział m.in. o wyjeździe turystycznym, w którym towarzyszyły mu… świnie.

 

Jakie zwierzaki możemy trzymać w naszych czterech ścianach? Okazuje się, że bardzo różne. W programie Dzień Dobry TVN w piątek 14 maja wystąpili właściciele nietypowych pupil – Marcin Kamiński, Klaudia Danigier i Łukasz Ostrowski z Leszna w gminie Przasnysz.

 

Wszyscy z nich są właścicielami rozmaitych zwierząt, które pokochali całym sercem. Marcin opiekuje się ostronosami, Klaudia obok dwóch psów trzyma kaczora o wdzięcznym imieniu Biegus, zaś Łukasz – obrońca i opiekun zwierząt, prowadzący kanał na YouTube oraz facebookowy blog „Ekipa z Podwórka” opowiedział o swojej przygodzie ze świniami, które traktuje jak zwierzęta domowe.

– Spało ze mną 8 zwierząt: 4 świnie i 4 psy. Zwierzę nie poprosi o pomoc, ja nie ratuję wszystkich zwierząt, to jest mój sposób na stres. (…) Byliśmy nad morzem ze świniami. Ludzie cały czas podchodzili: „O świnia, świnia”. Stresowały się i zepsuły wyjazd. Dlatego postanowiliśmy nad morze nie jeździć, tylko w takie miejsca, gdzie nie ma ludzi – przyznał mieszkaniec gminy Przasnysz.

 

 

Odcinek programu TVN z udziałem Łukasza można obejrzeć również tu:

https://dziendobry.tvn.pl/a/nietypowe-zwierzeta-w-domu-wlascicielka-kaczora-on-by-skonczyl-po-prostu-w-rosole-a-tak-jest-szczesliwy

 

M. Jabłońska

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Miro
Miro
1 rok temu

super…

jola
jola
1 rok temu

szacun wielki 🙂