Mieszkańcy Małowidza świętowali „Dzień Kobiet”

W miniony weekend mieszkańcy Małowidza wzięli udział w uroczystości związanej z Dniem Kobiet. Były piosenki, wiersze i drobne upominki dla „płci pięknej”.

 

W sobotę, 26 lutego członkowie Stowarzyszenia „Przyjaciele Małowidza” świętowali Międzynarodowy Dzień Kobiet, który w Polsce obchodzony jest 8 marca. Uroczystość rozpoczęła się od przywitania wszystkich gości i odczytania wiersza o kobietach. Nie zabrakło występów wokalnych przygotowanych przez dziewczęta z Małowidza i życzeń od panów, zarówno tych młodszych jak i starszych. Wszystkie piosenki, jakie zaśpiewały młode wokalistki wspominały o „płci pięknej”. Na zakończenie części oficjalnej spotkania młodzież rozdała drobne upominki dla wszystkich przybyłych na sobotnią uroczystość kobiet.

 

Głos zabrał także Krzysztof Iwulski, wójt gminy Jednorożec. Włodarz złożył serdeczne życzenia wszystkim paniom.

W zorganizowane uroczystości była zaangażowana Małgorzata Gadomska, która przygotowała piękny wystrój sali.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alina
Alina
9 miesięcy temu

Zwracam się z prośbą do anonimowego właściciela samochodu z podnosnikiem żeby zasponsorowal platformy dla bocianich gniazd na strefie w Sierakowie słup betonowy koło firmy przewozowej Zalewski i drugi drewniany trojnog od strony sierakowa w ubiegłym roku wichura zrzucila gniazdo z góry dziękuję w imieniu bocianów