Miejskie Przedszkole nr 2 przechodzi remont. Co się zmieni?

Korzystając z wakacyjnej przerwy, w oczekiwaniu na wrześniowy powrót maluchów, w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Przasnyszu, toczą się prace remontowe. Swoje oblicze zmieni podniszczona, drewniana podłoga, a sale zajęć zostaną pomalowane.

 

W Miejskim Przedszkolu nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu ma miejsce renowacja podłóg w holu i w dwóch salach zajęć na pierwszym piętrze. Łącznie wyremontowanych zostanie 176 m kwadratowych parkietu. Podłoga w holu i pomieszczeniach była częściowo wytarta, zniszczona, ze znacznymi ubytkami.

Od 4 lipca prowadzone są prace, polegające na szpachlowaniu ubytków i wymianie uszkodzonego parkietu, cyklinowaniu i lakierowaniu. Położono już warstwę podkładu i 3 warstwy lakieru nawierzchniowego, który zapewni trwałość intensywnie użytkowanej podłogi przez następne lata.

 

Remont parkietu dobiega końca. W piątek 15 lipca ekipa zamontowała listwy przypodłogowe w ostatnim pomieszczeniu, co finalizuje renowację podłóg. Całkowity koszt robót wyniósł 23 000 zł. Od poniedziałku ekipa przystąpi do malowania pomieszczeń.

 

 

M.Jabłońska

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jana
jana
21 dni temu

Ślicznie 🙂