Miejskie Przedszkole nr 1 w Przasnyszu z prezentem od radnego.

Wczoraj Miejskie Przedszkole nr 1 im. M. Kownackiej w Przasnyszu wzbogaciło się o nowy sprzęt grający. Zestaw audio trafił do jednej z przedszkolnych sal za sprawą radnego Rady Miejskiej w Przasnyszu Pawła Łady.

Podczas komisji budżetowej jasno wybrzmiał sygnał dyrektorów oświaty o tym, iż niestety radni ucinają budżety szkołom oraz przedszkolom. Dlatego postanowiłem nie być obojętnym na wołanie o pomoc najmłodszych mieszkańców. Potrzeby są ogromne w każdej placówce, dlatego chciałem dać coś od siebie. Zdaję sobie sprawę, że jestem dla mieszkańców, bo to oni mnie wybrali, a nie odwrotnie. Zachęcam również innych, nie tylko radnych, ale i przedsiębiorców do wspierania naszych szkół i przedszkoli. Nie ma nic piękniejszego od uśmiechu dzieci. Dla nas dorosłych to powinno być najważniejsze. Naprawdę warto pomagać. Obiecuję, że to nie koniec mojego wsparcia dla instytucji miejskich – posumował wizytę radny Łada.

Sprawdź również
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
2 lat temu

Nie znam Pana Łady, ale to był naprawdę spoko gest.

Ja znajoma
Ja znajoma
2 lat temu
Reply to  Marek

Jak zwykle lubił i lubi zabłysnąć Pawełek Dawno było cicho więc trzeba pokazać się, no ale miał gest to super, ale nie lepiej być anonimowym sponsorem

Sławomruk
Sławomruk
2 lat temu
Reply to  Ja znajoma

Lans musi byc. Ale bida straszna ze tylko w sweterku. To nie etat w starostwie 😀

Marek
Marek
2 lat temu
Reply to  Sławomruk

No dobra, może był i lans, ale coś tam dzieciakom kupił. Nie każdego stać na taki gest. Zakup to może nie jest Bowers and Wilkins, ale dzieciaki się będą cieszyć

jot
jot
2 lat temu
Reply to  Sławomruk

Sweterki są bardzo modne , garnitur i krawat to strój dla starszych panów. Pan Paweł wygląda bardzo ładnie.

Przach
Przach
2 lat temu

Gest ok ale po co lans w mediach Panie radny?
A zapomniałem jest Pan radnym!!!
kilka lat temu przekazałem sprzęt RTV do tego samego przedszkola bez lansu , w ciszy i spokoju …
Przypomina mi to „gest” jednego z nauczycieli LO (kilka ładnych lat wstecz ) , wówczas pełniącego funkcje w którejś radzie , gdzie sprezentował 100 zł (słownie sto złotych ) SP2 w Przachu i na akademii z okazji zakończenia szkoły w czerwcu lansował się i opowiadał rodzicom o swojej wpłacie , dobry był ?