Miejskie Przedszkole nr 1 w Przasnyszu otrzymało nowy chodnik

Miasto Przasnysz zakończyło kolejny etap modernizacji terenu wokół Miejskiego Przedszkola nr 1 im. M. Kownackiej. Do niedawno wyremontowanych schodów przy wejściu głównym, dołączył nowy chodnik z kostki brukowej. Ma on poprawić nie tylko estetykę, ale i bezpieczeństwo na terenie obiektu.

 

– Miasto Przasnysz zrealizowało bardzo ważną inwestycję dla Przedszkola Publicznego nr 1, jednocześnie realizując zalecenia dotyczące pilnego remontu chodnika. Po realizacji inwestycji polegającej na remoncie schodów, kompleks zyskał nową funkcjonalność i z pewnością posłuży na kolejne lata naszym młodym mieszkańcom i ich rodzicom – podsumował inwestycję burmistrz Łukasz Chrostowski.

Koszt inwestycji to 49 999,50 zł.

 


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
xcx
xcx
3 lat temu

Niebawem trzeba będzie naprawiać , zobaczcie te szpary między kostkami.

Ananasz
Ananasz
3 lat temu
Reply to  xcx

Może dla mrówek zostawili

Syn Zenka
Syn Zenka
3 lat temu
Reply to  xcx

Dlaczego będzie trzeba naprawiać?
Te szpary które widzisz nie są spowodowane złym ułożeniem kostki tylko po prostu ta kostka tak została wyprodukowana i żadna jej ściana nie ma idealnej płaszczyzny. Szpary o których wspominasz uzupełnia się suchym płukanym piaskiem który je uzupełnia i tworzy tak zwany klin aby ona się nie przesuwała i aby pracowała jak najmniej a i przez taką szparę z piaskiem lepiej odprowadzana jest woda. Jedyny minus tego to to że roślinność przez te szpary będzie wyrastała i potem trzeba będzie to skrobać.
Jak nie znasz się nie rzeczy to się nie wypowiadaj.

Anonim
Anonim
3 lat temu

Chodnik jak i schody tak zrobione , że trzeba będzie poprawiać. Az żal patrzeć ile naszych pieniędzy idzie na coś takiego. Może ktoś zechce wstawić tu zdjęcie schodów i ściany która odpada ?

Maria
Maria
3 lat temu
Reply to  Anonim

Dalej wypowiadają się ludzie, którzy nie maja pojęcia o sprawie. Ściana będzie naprawiona na koszt wykonawcy. Czytając te komentarze odechciewa się robić w tym mieście cokolwiek.

Marcin
Marcin
3 lat temu
Reply to  Maria

Dlaczego tak Pani uważa? Ludzie są spostrzegawczy, jakieś pojęcie mają skoro uważają, że zostały zrobione i trzeba je poprawiać. Jak sama Pani napisała „ściana będzie naprawiona na koszt wykonawcy”. Czym tu się zniechęcać? Fajnie, że ludzie pilnują na co idą ich pieniądze z podatków i innych składek.

Anonim
Anonim
3 lat temu
Reply to  Maria

Może Pani sobie uważać co chce ale ja osobiście uważam, że za takie pieniądze to powinno być zrobione tak by nie musieć tego poprawiać. A ta ściana wytrzymała niecały miesiąc od zrobienia.

Rodzic
Rodzic
3 lat temu

Po co brać się za robotę i udawać fachowców by zaraz poprawiać i mówić że jest to normalne. Firmy które tak się popisały powinny dostać zakaz na przetargi przez rok może ktoś z poza układu wtedy będzie miał szansę

admin
admin
3 lat temu

ludzie co wy za głupoty piszecie ma temat kostki ?? nie znasz się = się nie udzielaj. Kostka widocznie raz była ,,spoinowana” piaskiem i podejrzewam że ciężko było ją zaspoinować iż piasek był wilgotny – roboty wykonywane w marcu. Po jakimś czasie należy zaspoinować ponownie i ,, Niebawem NIE trzeba będzie naprawiać” 😀 Pozdrawiam znawców

Rodzic
Rodzic
3 lat temu

Od strony placu zabaw układali dwa razy kostkę i jak była wyżej niżej tak jest chyba chińską łatę mają albo liczą że rodzice tam nie chodzą to nic się nie stało