Miejski Dom Kultury w Przasnyszu zaprosił rodziny na plenerowy spektakl

Za nami pierwszy plenerowy spektakl teatralny „Z muzyką wśród zwierząt” w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek. Licznie przybyła widownia nie zawiodła organizatorów.

 

Miejski Dom Kultury w Przasnyszu na powitanie wakacji ruszył z realizacją projektu „ Teatr i Kino z rodziną”, który jest finansowany ze środków Starostwa Powiatowego w Przasnyszu.

Jako pierwszy zaplanowano spektakl teatralny „Z muzyką wśród zwierząt”, w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek. Wydarzenie odbyło się 29 czerwca o godz. 17.00 na terenie zielonym, za kościołem farnym w Przasnyszu.

Ku uciesze organizatorów okazało się, że jest spore zapotrzebowanie na tego typu atrakcje. Można śmiało stwierdzić, że wszystkie, przygotowane miejsca były zapełnione, a najmłodsza widownia chętnie uczestniczyła w zabawach proponowanych przez aktorów.

Organizatorzy dodają, że już niebawem kolejna odsłona plenerowego teatru.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bolek
Bolek
1 miesiąc temu

Czy taki kicz usprawiedliwia absurdalną ilość etatów w tym potworku o szumnej nazwie Dom Kultury ? Kross szuka chętnych na produkcję a tu mamy taką chorą sytuację …

Andrzej
Andrzej
1 miesiąc temu
Reply to  Bolek

Jesteś głupi…jak but z lewej nogi

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu

Temu Misiu nie było gorąco 🤔?

Czarnobiała
Czarnobiała
1 miesiąc temu

Szkoda, że w ramach szumnie zwanego projektu dofinansowanego ze starostwa nikt nie dopilnował, by teatrzyk prezentował nieco lepszy poziom artystyczny…
Pomysł dobry, a wykonanie pozostawia wiele dso życzenia