Miejski Dom Kultury w Przasnyszu zaprasza na plenerowe spektakle i projekcje kinowe

W okresie letnim na terenie zielonym za kościołem farnym w Przasnyszu Miejski Dom Kultury będzie organizował plenerowe projekcje kinowe oraz spektakle teatralne.

 

Miejski Dom Kultury w Przasnyszu na powitanie wakacji rusza z realizacją projektu „Teatr i Kino z rodziną”, który jest finansowany ze środków Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. Zorganizowane zostaną plenerowe projekcje kinowe oraz plenerowych spektakle teatralne.

– Dofinansowanie zadania przez Powiat pozwoli nam zorganizować wydarzenia plenerowe w tym – kino plenerowe i spektakle teatralne dla rodzin, co stanowi doskonałe wprowadzenie do szerokiego świata kina i sztuki. Zapewni udział w wydarzeniach kulturalnych, budowanie wspólnych relacji i spędzanie tego wyjątkowego czasu razem, a przede wszystkim będzie to świetna zabawa i rozrywka dla całej rodziny – informuje MDK w Przasnyszu.

 

Jako pierwszy zaplanowano spektakl teatralny „Alicja w Krainie Czarów” w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek, który odbędzie się 29 czerwca o godz. 17.00 na terenie zielonym, za kościołem farnym w Przasnyszu.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments