Międzypowiatowa integracja seniorów. Bawili się do północy

W świetlicy Gminnego Ośrodka Kultury w Janowie 22.10.2022 r. odbyło się spotkanie integracyjne członków Klubów Seniora z Janowa i Chorzel. Okazją był Międzynarodowy Dzień Osób Starszych.

 

Zabawy odbywają naprzemiennie od kilkunastu lat w Chorzelach i Janowie. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych oraz dyrektorzy Ośrodków Kultury z Janowa i Chorzel i członkowie Klubów Seniora ze wspomnianych miejscowości.

Imprezę otworzył wójt gminy Janowo Grzegorz Napiwodzki, który powitał przybyłych na uroczystość gości oraz złożył życzenia seniorom. Następnie głos zabrała burmistrz Beata Szczepankowska, która na ręce przewodniczących kół (Jadwigi Marcjanik i Wiesławy Rapackiej) przekazała z okazji ich święta kwiaty i drobne upominki.

– Spotkanie integracyjne trwało do północy. W trakcie spotkania zaprezentowały się zespoły, które działają przy Klubach Seniora. Wystąpił m.in. zespół Chorcanto z Chorzel i Agnieszka Skłodowska. Spotkanie przebiegało w zdrowej, serdecznej i rodzinnej atmosferze. Za rok seniorzy z Chorzel i Janowa spotkają się w Chorzelach – informuje Ośrodek Upowszechniania Kultury w Chorzelach.

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments