Michał Wiktorowicz Absolwentem Roku Szkolnego 2021/2022 w przasnyskiej „Trójce”

Tradycyjnie, podczas zakończenia roku szkolnego klas ósmych w przasnyskiej „Trójce” wręczono nagrody dla najlepszych uczniów. Absolwentem Roku Szkolnego 2021/2022 został Michał Wiktorowicz, uczeń klasy VIII c

 

W piątek, 24 czerwca w Szkole Podstawowej nr 3 im. T. Kościuszki w Przasnyszu zorganizowano zakończenie roku szkolnego ósmych klas. Mottem tegorocznej uroczystości były słowa Victora Hugo: ,,Nic nie tworzy przyszłości tak jak marzenia’’.

Grzegorz Grabowski, dyrektor placówki wspomniał młodzieży o przekraczaniu własnych ograniczeń.

– Mam nadzieję, że młodzieńcze marzenia, które zrodziły się w waszych umysłach powiodą was w dobrym kierunku i wspaniałej przyszłości. Będą motywowały do działania i przekraczania własnych ograniczeń, gdyż dla was, drodzy absolwenci rozpoczyna się dziś nowy rozdział w życiu. Kończąc szkołę podstawową wkraczacie bowiem w kolejny etap edukacji, ale w myślach moich i nauczycieli, którzy z wami pracowali, na zawsze pozostaniecie uczniami tej szkoły. Mieliśmy zaszczyt towarzyszyć wam w trudnej i pełnej wyzwań wyprawie po dojrzałość i wiedzę. Pamiętajcie, że warto pozostać uczniem przez całe życie. Głód wiedzy, chęć doświadczania i ciekawość sprawiają, że wciąż się rozwijamy, zmieniamy i żyjemy naprawdę – mówi dyrektor podczas uroczystości.

 

Uchwałą Rady Pedagogicznej 82 uczniów klas ósmych ukończyło Szkołę Podstawową nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Przasnyszu, w tym aż 29 osób otrzymało świadectwo z biało-czerwonym paskiem. Placówka po raz 17 przyznała tytuł Absolwenta Roku Szkoły. Został nim Michał Wiktorowicz, uczeń klasy VIII c. W nagrodę otrzymał rower górski, kurs języka hiszpańskiego oraz voucher do parku linowego.

Podczas uroczystego apelu kończącego szkołę nagrodzono uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, a także wręczono nagrody za pracę na rzecz samorządu uczniowskiego, reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym, konkursie o „Pióro Dyrektora” oraz za udział w zawodach sportowych.

 

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Joanna
Joanna
1 miesiąc temu

Gratulacje Grzegorz twoją szkoła zawsze coś osiąga, jesteś super dyrektorem czego inni mogą ci tylko zazdrocic

Wojtek
Wojtek
1 miesiąc temu
Reply to  Joanna

No tak, tylko powinien wysyłać na emeryturę tych nauczycieli, którzy już osiągnęli wiek emerytalny bo przez nich inni nie mogą wejść na rynek pracy. Tacy nauczyciele (emeryci przez wiek) to antynauczyciele, jaki to przykład dla młodzieży?

Ignacy
Ignacy
1 miesiąc temu
Reply to  Wojtek

Emeryci na emeryturę, tak właśnie.

Kasia
Kasia
1 miesiąc temu
Reply to  Ignacy

Pani Jolu, czas odpocząć po tylu latach pracy, należy się. Zdrówka na zasłużonej emeryturce.

Adam i Ewa
Adam i Ewa
1 miesiąc temu
Reply to  Kasia

Tak, zgadzamy się z Kasią.

Ewa
Ewa
1 miesiąc temu
Reply to  Joanna

Przerost formy nad treścią Wyniki egzaminu 8 klasisty np w ubiegłym roku słabsze niż w 2 i 1, Wcześniej gdy było gimnazjum np wskaźnik tzw ewd zdecydowanie niższy niż w innych porównywalnych szkołach.