Michał Szpakowski, Wojciech Nowicki i Paweł Rykowski z KPP Przasnysz odznaczeni Medalami za Długoletnią Służbę

W środę, 4 marca 2020 roku, w Komendzie Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu odbyło się uroczyste ślubowanie przyjętych do służby policjantów. Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu insp. Michał Ledzion przywitał młodych adeptów, życząc im satysfakcji z pełnionej służby i sukcesów zawodowych. Tuż przed uroczystym ślubowaniem wręczono także Medale za Długoletnią Służbę.

 

Punktualnie o godz. 10:00  meldunek o rozpoczęciu uroczystości złożył Komendantowi Wojewódzkiemu Policji zs. w Radomiu insp. Michałowi Ledzionowi, podinsp. Krzysztof Kmieciak. Tuż po tym Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz oraz Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu wręczyli Medale za Długoletnią Służbę, które przyznaje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej jako „nagrodę za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa”

 

Wśród 56 wyróżnionych Złotymi, Srebrnymi i Brązowymi Medalami odznaczeni zostali również policjanci z przasnyskiej komendy m.in. Naczelnik Wydziału Prewencji nadkom. Michał Szpakowski, Zastępca Wydziału Prewencji asp.szt. Wojciech Nowicki oraz podkom. Paweł Rykowski, Specjalista do spraw Profilaktyki i Nieletnich.

Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Asia
Asia
4 lat temu

Gratulacje

janek
janek
4 lat temu

a co się dzieje z zawieszonymi policjantami cisza grobowa