Michał: “Proszę Pomóż mi Przedłużyć Życie”.

Michał, były żołnierz przasnyskiej Jednostki Wojskowej, nadal potrzebuje naszej pomocy. Jego stan uległ znacznemu pogorszeniu. Pieniądze na walkę z chorobą musi zdobyć sam.

 

Kilka słów od Michała

Jestem Michał mam 38 lat, byłem szczęśliwym mężem i ojcem, byłem żołnierzem zawodowym 2. OŚRODKA RADIOELEKTRONICZNEGO W PRZASNYSZU do dnia kiedy dowiedziałem się, że jestem nieuleczalnie chory.

Choruje na SLA (stwardnienie zanikowe boczne-opuszkowe) jest to nieuleczalna choroba układu nerwowego objawia się to zanikiem mięśni kończyn, fascykulacją mięśni oraz stopniową utratą sprawności ruchowej, w której obecnie się znajduję. Jestem już w tak zaawansowanym stadium choroby, że nie mogę już chodzić ani siedzieć tylko całymi dniami leżę w łóżku. Nie mogę wychowywać Córeczki tak jak bym chciał, bo jest to niemożliwe, nie mogę iść na jej przedstawienie, nie mogę iść na spacer, nie mogę nic zrobić bo jestem przywiązany do łóżka. Obecnie zajmują się mną moi rodzicie oraz dwie siostry. Rodzice są w podeszłym wieku i to ja im powinienem pomagać a nie oni mnie. Wszystko potoczyło się nie tak jak sobie to wymarzyłem. Przed chorobą pomagałem jak tylko mogłem, wspierałem zbiórki i różne akcje charytatywne, a teraz sam potrzebuje waszego wsparcia. Aktualnie nie mam orzeczenia o grupie niepełnosprawności całe koszta leczenia pokrywamy z prywatnych funduszy oraz darowizny 1%. Dziękuję Każdemu za wsparcie zbiórki i za każde udostępnienie. Pozdrawiam Was wszystkich.

Link do zbiórki

https://pomagam.pl/rbkgmgte?fbclid=IwAR3f2-1xRiOoomV7DMfUe9A48xqUG0k-WC4Ib6BWDBUBJfsh1feuNwpZsg4


 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.