Michał Maliński, ratownik medyczny z Przasnysza walczy o zdrowie. Trwa zbiórka na jego leczenie. Brakuje tylko 5 tys. złotych

Michał Maliński mieszka w Przasnyszu. Choruje na stwardnienie rozsiane, które od dwóch lat mocno postępuje. Były ratownik medyczny potrzebuje naszej pomocy. Do zakończenia zbiórki brakuje ponad 5 tys. złotych.

 

Przasnyszanin Michał Maliński był ratownikiem medycznym. Całkowicie oddanym swojej pracy i ratowaniu ludzkiego życia. Praca przerodziła się w jego pasję i sposób na życie. Niestety postępująca choroba zabrała jego nadzieję na dalsze wykonywanie zawodu. Michał i jego rodzina potrzebują wsparcia w trudnej i nierównej walce.

– Okażmy mu swoje serce, wspierając go w tej walce. Wszelkie zebrane środki pieniężne, będą wykorzystane na spowolnienie choroby Michała poprzez intensywną rehabilitację i odpowiednie leczenie – apelują wolontariusze.

 

– Pamiętajmy, że dobro powraca. Nikt z nas nie wie, kiedy może znaleźć się w podobnej sytuacji życiowej. Dlatego należy sobie pomagać. Dziękujemy za wszelką okazaną pomoc i dobre serce – pisze Michał Maliński.

Do zakończenia zbiórki brakuje nieco ponad 5 tys. złotych.

Kwota zbiórki jest kwotą szacunkową.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments