Michał Chmieliński z przasnyskiego KEN-a wygrywa konkurs języka angielskiego w Ostrołęce!

Świetnie wypadli uczniowie przasnyskiego ogólniaka podczas I Konkursu Języka Angielskiego w Ostrołęce. Zmagania zwyciężył Michał Cmieliński, a tuż za nim, na 3. miejscu uplasował się Michał Brus.

W miniony czwartek, 12 kwietnia, troje uczniów KENa: Michał Brus z klasy 3a, Michał Chmieliński z klasy 3g i Anna Spiżarska z klasy 1c wraz ze swoją nauczycielką języka angielskiego, Olga Mikulską, wyruszyli do Ostrołęki na finał I Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez II Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida.

Spośród kilkunastu szkół średnich znajdujących się w rejonie działania Mazowieckiego Kuratorium Oświaty – Delegatury w Ostrołęce, do finału dotarli przedstawiciele zaledwie pięciu placówek. Nasi finaliści stanęli w szranki z uczniami I LO w Ostrołęce, II LO w Ostrołęce, III LO w Ostrołęce i LO z Makowa Mazowieckiego. Wysoki poziom konkurentów okazał się jedynie dodatkową motywacją dla naszych reprezentantów, którzy zajęli aż dwa miejsca na podium: Michał Chmieliński wygrał konkurs z niemal bezbłędnym wynikiem, a Michał Brus zajął III miejsce. Ania Spiżarska uplasowała się w pierwszej dziesiątce, a do wyróżnienia zabrakło jej jedynie 2 punktów.

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy!

Źródło LO KEN Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments