Miasto Przasnysz wprowadza program „Mobilny Urzędnik”

Miasto Przasnysz postanowiło wyjść naprzeciw potrzebom osób niepełnosprawnych i wprowadzić program „Mobilny Urzędnik”. Nowe zarządzenie wchodzi w życie już 3 lutego 2020 r

Zważywszy, że osoby niepełnosprawne powinny mieć możliwość aktywnego udziału w procesie podejmowania decyzji w zakresie spraw ich dotyczących, a także biorąc pod uwagę możliwe bariery architektoniczne oraz w komunikowaniu się, Miasto Przasnysz wprowadza program ,,Mobilny Urzędnik″, służący obsłudze osób niepełnosprawnych w załatwianiu ich spraw urzędowych poza siedzibą Urzędu Miasta – poinformował dziś przasnyski urząd.


 

guest
3 komentarzy