Miasto Przasnysz podpisało porozumienie w sprawie programu „Czyste Powietrze”.

Dziś burmistrz miasta Przasnysz Łukasz Chrostowski podpisał w siedzibie WFOŚiGW w Warszawie w obecności Ministra Środowiska Henryka Kowalczyka porozumienie dotyczące pilotażowego wdrożenia programu „Czyste Powietrze” już na etapie samorządu.

Przasnysz jest jednym z pierwszych miast na Mazowszu, który będzie realizował ten program na nowych zasadach.

Źródło UM Przasnysz
guest
4 komentarzy