Miasto Przasnysz ogłasza drugi przetarg na sprzedaż nieruchomości przy ulicy Przyjemnej

Burmistrz Przasnysza ogłosił drugi ustny przetarg nieograniczony na zbycie niezabudowanej nieruchomości gruntowej, położonej w Przasnyszu przy ul. Przyjemnej.

 

Teren, na którym znajduje się przedmiotowa działka, nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej: ulicy Przyjemnej.

Przetarg odbędzie 28 kwietnia 2023 r. o godz. 12.00 w siedzibie Urzędu Miasta w Przasnyszu, przy ul. Jana Kilińskiego 2 (sala konferencyjna – II piętro, pokój nr 49). Cena wywoławcza nieruchomości: 83 000,00 zł netto, wadium: 5 000,00 zł

Sprzedaż działki przy Przyjemnej to odpowiedź na wniosek, który w sierpniu do urzędu wpłynął od właścicieli sąsiedniej nieruchomości.

 

„Działka o powierzchni 0,0743 ha posiada regularny kształt i może być zagospodarowana jako odrębna nieruchomość. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Przasnysz nieruchomość położona jest na obszarze oznaczonym symbolem: WMN – teren wielofunkcyjny z dominacją zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Z uwagi na to, że Miasto Przasnysz nie planuje tego typu inwestycji na przedmiotowym terenie, nieruchomość ta jest zbędna do realizacji zadań gminy. W celu zachowania właściwego gospodarowania mieniem, zasadnym jest zbycie ww. działki” – podano w uzasadnieniu uchwały.

„W związku z koniecznością pozyskania środków finansowych celem wykonania budżetu słusznym jest przeznaczenie przedmiotowej nieruchomości do zbycia w drodze przetargu” – napisano.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OstatniRozbior@gmail.com
OstatniRozbior@gmail.com
11 miesięcy temu

Zaraz pewno odezwie sie dyzurny, 'prawdziwy the bill’ z Krasnego oddelegowany na to forum pracujacy za kopiejki na akord , wiec uprzedze. My POKOlenie nachodzcow czekajacych u bram kraju , na wpuszczenie do polskiego kraju z ramienia poko , hoojowni, lwicy, a tak naprawde z decyzji sasiadow .Jurny Stefan lub nitrass nigdy wam tego nie powie. Oczywiscie niby chodzi nam tylko o trazyt , dojscie wymarzonego do reichu, ale z uwagi na wazna obowiazujaca umowe o readmisji Polski z Niemcami , my wszyscy wrocimy osiedlic sie do was Polsko i Polakow i to wy bedziecie nam oplacac zasilki, opieke medyczna,… Czytaj więcej »

Zygmunt
Zygmunt
11 miesięcy temu

Byłeś już na konsultacjach u psychiatry? Po twoich wypocinach to wnioskuję że jeszcze nie a to już ostatni dzwonek żeby można było cokolwiek z tą twoją paranoją zrobić.

Bogdan
Bogdan
11 miesięcy temu
Reply to  Zygmunt

Tak,tak,najlepiej wysłać kogoś do psychiatry. OstatniRozbior@gmail.com pisze prawdę.
To że ci włączyli internet,jeszcze nie znaczy żeś taki mądry.

„Przyjdą takie czasy że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny”.

Cytat Św.Antoni z Padwy.

Czyżby te czasy już nastały?

Zygmunt
Zygmunt
11 miesięcy temu
Reply to  Bogdan

Ale jak to jest prawda, objawiona czy święta, czy może g**** prawda? Cytaty z tzw. św. mają z prawdą tyle wspólnego co premier „Pinokio” z prawdomównością albo mini-ster „Zero” z prawem.

Konował
Konował
11 miesięcy temu

Kto kupi działkę o szerokości 11 metrów……

Wiesław
Wiesław
11 miesięcy temu
Reply to  Konował

Sąsiad