Miasto Przasnysz chce wyremontować dwie ulice znajdujące się w centrum miasta: Nowowarszawską i Kilińskiego

Samorząd złożył wniosek do nowej edycji rządowego programu Polski Ład na remont dwóch ulic znajdujących się  centrum miasta: ulicy Nowowarszawskiej i części ulicy Kilińskiego.

 

Ulica Nowowarszawska to jedna z dróg jednokierunkowych znajdujących się  w samym centrum miasta, łącząca ulicę Piłsudskiego z Czeladniczą. Choć nie mieszka przy niej wielu mieszkańców, to droga jest często użytkowana, a jej pobocza służą jako miejsca parkingowe.

O jej fatalnym stanie, na prośbę mieszkańców, pisaliśmy dwukrotnie. W międzyczasie służby miejskie załatały kilka kraterów, jednak kilka dziur wciąż straszy.

Wczoraj burmistrz Łukasz Chrostowski poinformował, że złożony został wniosek do nowej edycji rządowego programu „Polski Ład” na realizację kompleksowego remontu wspomnianej ulicy, jak również części ul. Kilińskiego.

 

– W przypadku uzyskania dofinansowania inwestycję będziemy realizować na początku przyszłego roku – stwierdził.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ado
Ado
1 miesiąc temu

A jeszcze niedawno nie było mowy o funduszach na następne lata…

Magia wyborów

kasia
kasia
1 miesiąc temu
Reply to  Ado

Kiedys to chyba samorzady więcej robiły same, a teraz tylko ład albo zrownoważony rozwój , piknik ekologiczny……bida az piszczy. Dobrze, ze w tym rynku troche zieleni ale upstrzone jak na straganie (kto to projektował? )najpierw wydali na beton teraz za wielkie pieniadze go usunęli i na drogi juz nie starcza, co to taka krotka ulica, ale bez dotacji teraz sie nie rusza.

Niusia
Niusia
1 miesiąc temu

Teraz to cuda bedą obiecywać, żeby wygrać. A ludzie łykają wszystko jak pelikany. Powinno się najpierw rozliczyć z tego co obiecywał przed poprzednimi wyborami

smieciarz
smieciarz
1 miesiąc temu
Reply to  Niusia

obnizka oplaty za smieci :)))

Korsarz
Korsarz
1 miesiąc temu
Reply to  smieciarz

Miasto bez 😜układów

...
...
1 miesiąc temu

A ja chcę być bogaty

gczc
gczc
1 miesiąc temu

A ja chcę być bogaty

E tam
E tam
1 miesiąc temu
Reply to  gczc

A ja szczęśliwy!

Korsarz
Korsarz
1 miesiąc temu

Taaa, a na Mirowskiej asfalt 😜

wpz
wpz
1 miesiąc temu

wszystko fajnie pięknie, ale co… wydaje mi się, że ul. Kilińskiego to by wypadało naprawiać w wakacje, a nie… jak zacznie się rok szkolny, bo wtedy i tak jest tam armagedon ….chyba, że będzie to tylko weekendowe frezowanie – w co wątpie, bo u nas takie naprawy robi się na czas – kto dłużej…

Ja bym jeszcze zasugerował zmianę organizacji ruchu na dworcu PKS, żeby można było wjechać z krajówki jadąc od KENa…