Miasto i Gmina Chorzele nominowane do nagrody Gmina 30-lecia Wolności RP.

Decyzją Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców, samorząd Miasta i Gminy Chorzele został nominowany do nagrody specjalnej Gmina 30-lecia Wolności RP, a burmistrz Beata Szczepankowska otrzymała nominację do nagrody specjalnej Burmistrz Roku 2019.

Wyróżnienia przyznawane są w ramach jubileuszowego Ogólnopolskiego Plebiscytu Orły Polskiego Samorządu – 30-lecie Wolności RP.

Jak informuje federacja – nominacje są wynikiem działań władz Gminy, zmierzających do stałego podnoszenia standardów obsługi, wzrostu jakości życia mieszkańców oraz pozycji Gminy w Regionie.

Plebiscyt Orły Polskiego Samorządu to najbardziej prestiżowe przedsięwzięcie w środowisku samorządowym. Pokazuje i krzewi najlepsze wzorce funkcjonowania i rozwoju samorządów. Wśród nich znalazł się właśnie samorząd Miasta i Gmina Chorzele.

Dziś naszym obowiązkiem jest umacnianie pozycji samorządów, które w rzeczywisty sposób mają wpływ na rozwój polskiej przedsiębiorczości i gospodarki oraz są bardzo ważnym filarem polskiej demokracji.


 

Źródło UM Chorzele
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments