Miał dwa promile i przewoził pasażerów. Prawa jazdy nie stracił, miał już zatrzymane

Policja zatrzymała mężczyznę, który kierował pojazdem mając blisko dwa promile alkoholu. Jak się okazało, nie miał uprawnień do kierowania i jechał z pasażerami. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

 

Brakiem wyobraźni i odpowiedzialności wykazał się 48 – latek, który jechał z pasażerami, będąc w stanie nietrzeźwości. Sytuacja miał miejsce późnym wieczorem na jednej z ulic w Ciechanowie.

– Policjanci  prewencji zauważyli kierowcę, który podejrzanie się zachowywał. W związku z tym, funkcjonariusze zatrzymali kierującego fiatem do kontroli drogowej. W trakcie rozmowy wyczuli od mężczyzny alkohol i przeprowadzili badanie. Jak się okazało, mężczyzna był nietrzeźwy, miał blisko dwa promile alkoholu – informuje nadkom. Jolanta Bym.

 

Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. Mężczyzna przewoził ze sobą pasażerów, których naraził na niebezpieczeństwo.

Teraz 48 – latek odpowie przed sądem. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, mężczyźnie grozi do 2 lat więzienia.

 

red

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arkadiusz
Arkadiusz
11 miesięcy temu

Więcej patroli policji potrzeba na prząnyskich drogach, przy drodze na Chorzele jak są różowe słupy jeżdżą pijani boczna droga