Mężczyzna odebrał pijanemu kierowcy kluczyki. Został zaatakowany

26-letni nietrzeźwy kierowca oraz o dwa lata młodszy pasażer zaatakowali mężczyznę, który próbował uniemożliwić im dalszą jazdę samochodem. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani przez policję.

 

Do zdarzenia doszło w niedzielę, późnym wieczorem na terenie gminy Wiśniewo. Dyżurny policji odebrał zgłoszenie, dotyczące bójki w pobliżu drogi.

– Jak się okazało w trakcie interwencji, kierujący fiatem 26-latek, oraz 24-letni pasażer tego pojazdu, pobili 40-letniego mężczyznę, który próbował odebrać nietrzeźwemu kierowcy kluczyki. Po tym jak udało mu się wyjąć kluczki ze stacyjki pojazdu, został zaatakowany przez kierowcę i pasażera. W wyniku pobicia doznał ogólnych, lekkich obrażeń ciała – informuje Anna Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

 

Interweniujący patrol prewencji zatrzymał agresywnego, nietrzeźwego kierowcę i pasażera bezpośrednio po zgłoszeniu. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli zarzut pobicia 40-letniego mężczyzny, mieszkańca pow. mławskiego.

26-latek odpowie także za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Zatrzymanym grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi mławska komenda policji.

 

ren

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kazik
Kazik
1 miesiąc temu

Powinien być traktowany w tym przypadku jak policjant i podlegać szczególnej ochronie prawnej!